KANSER VE LÖSEMİ TEDAVİSİNDE

 
ATABAY GÜVELOĞLU'NUN 30 YILLIK BİLİMSEL DÜZEYDE ÇALIŞMASI SONUCU, ORTAYA ÇIKARDIĞI BİTKİ ÖZLERİ FORMÜLLERİ BU GÜN KANSER VE LÖSEMİ TÜRLERİNDE DÜNYANIN EN BAŞARILI TEDAVİ SONUÇLARINI VERİYOR.

 BU BAŞARIYI YÜZLERCE İNSANLA İSPATLADI!

 

Ana Sayfa  Hastalıklar ve Tedaviler  Fotoğraflar  Ne Dediler İyileşmeler  Kitaplar  Basından  Başvuru İçin

 

 


  KANSER VE LÖSEMİ TEDAVİSİNDE BU BAŞARILAR BİRER REFORMDUR!
BU MUCİZE GİBİ TEDAVİLERDEN HABERİNİZ OLSUN İSTEDİK...

DÜNYADA HİÇ BİR DOKTOR VEYA HERBALİST BU BAŞARILARI ELDE EDEMEMİŞTİR.BU KADAR ÇOK KANSER HASTASININ HAYATINI KURTARMAMIŞTIR.BU BAŞARILAR BİRER TESADÜF DEĞİLDİR !

 

 

 
İŞTE; ÜNLÜ HERBALİST ATABAY GÜVELOĞLU' NUN 30 YILLIK
BİLİMSEL ÇALIŞMALARI VE BENZERSİZ TEDAVİ SONUÇLARI AŞAĞIDADIR


 

 

 

 

Kolon ve rektum (Bağırsak) kanserleri

Pankreas kanserleri
Mide ve karaciğer kanseri
Gırtlak kanseri
Akciğer ve bronş kanserleri
Prostat kanseri
Mesane kanseri
Meme kanserleri
Beyin tümörleri kanserler
Lenf kanserleri
Cilt kanserleri türleri
Karaciğer kanseri
Lösemi türleri (ALL-AML-KML-KLL)
Çocuklardaki kanser hastalıkları
Diğer, çeşitli kanser türleri için de e-maille bilgi alabilirsiniz 

 

 

 

  

 

 

 

 İŞTE GERÇEK BAŞARILAR VE İŞTE GERÇEK BİTKİSEL TEDAVİLER 

HERBALİST ATABAY GÜVELOĞLU KENDİSİNİ KANITLAMIŞ ÜNLÜ BİR HERBALİST' TİR.

Kullandırdığı bitkisel ilaçlar, öyle çaylar gibi, ot çöp gibi koca karı ilaçları vs.değildir.İleri teknolojilerle üretilmiş, Türk ve Dünya literatürüne uygunluğu rapor edilmiş bitki özlerinin soruna göre hazırladığı kokteylleridir.Sabah akşam 60-80 damla içilen yan etkisiz %100 doğal bitki özleridir.30 yılda çeşitli önemli hastalıklardan binlerce, kanser ve lösemi türlerinden yüzlerce insanın tamamen kurtulmasını sağlamış gerçek bitkisel ilaç formülleridir.Bitki özlerini güvenle uygulayabilirsiniz.Sağlıklar diliyoruz.

 
   

BİTKİSEL İLAÇLARI NEDİR VE NASIL İYİLEŞTİRİYOR?

Herbalist Atabay Güveloğlu'nun
1982 dn bu yana  uygulattığımız bilimsel, bitkisel ilaçlarla kanser tedavilerinin başarı oranları ortalaması % 70 dir.Bu %30 luk başarısız durum ise, hastanın daha başka sorunlarının olması, kemoterapilerin yan etkileri gibi, tedaviyi olumsuz etkileyen faktörlerdir.Güveloğlu'nun formüllerinin, medikal tedavilerde şu anda  dünyanın en ileri kanser tedavisi olduğunun bir göstergesidir.Çünkü yüzlerce insanı kurtararak bunu ispatlamış bir araştırmacıdır.

Tüm hastalıkların tedavilerinde kullandırdığı bitkisel maddelerin hastaya ve kullandığı diğer ilaçlara zarar verecek en küçük bir YAN ETKİSİ VE TOKSİTİTESİ (Zehirleyiciliği) YOKTUR. Bu ilaçlar, yediğiniz içtiğiniz besinler sebzeler, baharat bitkilyeri ve meyvelerin içeriğindeki etken maddelerinden oluşmaktadır.Bu etken maddeler metabolizmayı bu anormal hücrelere karşı uyarıp ayağa kaldırarak yeni ürettiği lenfositler tarafından yok edilmesini sağlamaktadırlar.Yani vücudu doğal maddelerle uyararak düşmanı yine vücudun kendisinin yenmesini sağlamaktadır.Buradaki olay, Atabay Güveloğlu'nun çoğunluğu ileri teknolojilerle yurt dışında üretilmiş ve ithal edilmiş olan bitki özlerinin hangi hastalıkta nasıl formül edilerek kullanılmasını ortaya çıkartması, yani bitkisel ilaca dönüştürülmesini sağlamasıdır.

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

 

----- Original Message -----
From: Aysel Güven
To: info@herbalistatabay.com
Sent: Thursday, June 03, 2010 2:44 PM
Subject: TEŞEKKÜR
 

 Sayın Atabey Bey,
Kolon Ca ameliyatından sonra %35 yaşam verilen hastamız sizin verdiğiniz bitkisel desteklerle bugün daha önce böyle bir rahatsızlık geçirmemişçesine gayet sağlıklı ve durumu stabil. Yani çekilen tomografi ve pet sonuçlarında herhangi aktif bir CA hücresine rastlanmadığını teyit ediyor. Her şey yolunda gidiyor ümit ediyorum ki ikinci dozlardan sonra bu hastalıktan tamamen kurtulacağız. Çünkü maalesef bu hastalıkta iki yıl riskli görülüyor ve bu gün herhangi bir metastaz olmaksızın bir yılı geride bıraktık. Halbuki aynı durumda başka hastalarda metastazların oluştuğunu her kontrole gidişimizde gördüm. Size ve ekibinize teşekkür ediyorum. İyi çalışmalar.

 


BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİN AKTİF ORGANLARI

 

Herbalist Atabay Güveloğlu, kanser ve lösemi tedavilerinde de, sedef gibi diğer pek çok önemli çaresiz bilinen hastalıklarda olduğu gibi, İMMÜNOLOJİK ETKİLİ tıbbi bitkiler ve bitki özleri kullandırmaktadır. 1982 den bu yana uygulattığı bu başarılı tedavilerinin ana unsuru ve asıl etki şekli de budur.Yani vücudun savunma sistemini ayağa kaldırarak vücudun o hastalığı kısa bir süre sonra tamamen yenmesini sağlatmaktadır.Bu hastalıklar dışarıdan vücuda girmiş hücreler değildirler.Vücudun kendi parçası olan hücrelerdir.Bu nedenle kemoterapilerle vs. zehirlemekle bu hastalıklar ölmez, vücudun kendisi ölür...

Doktorlarımızın anlayacağı şekilde yazarsak, kanserdeki bu başarımızı sağlayan olayımız aşağıdadır:

Buluş niteliğindeki formülümüzün kanserdeki etkisi, vücudun bağışıklık sistemi proteini olan monoklonal antikorlar'ı güçlendirerek tümörün bağışıklık sistemi tarafından yok edilmesini sağlamaktadır. Bu tedavi çağdaş kanser tedavisinde bir çığırdır, olaydır ve Türkiye'de Güveloğlu tarafından %80 başarı oranı ile 1980 den bu yana uygulanmaktadır. Kurtulan bunca insan tesadüfen iyileşmemişlerdir.
Yukarıdaki fotoğrafta, kanserden kurtardığı için teşekküre gelen
Reşadiye Ebcim, Atabay Güveloğlu ile Adana'da görülüyorlar. Mayıs 2010

KANSERDEN KURTULAN BAYAN YAZIYOR:
"İYİ Kİ VARSIN ATABAY BEY"

----- Original Message -----

From: reşadiye ebcim

To: atabay güveloğlu

Sent: Friday, December 11, 2009 11:33 AM

Subject: slm

Herkese selamlar,
Ben Reşadiye Ebcim. Daha öncede Atabay beye bir teşekkür mesajım vardı. Şimdi tedavim bitince ikincisini yazıyorum .Çok sevinçliyim.Hayatım kurtuldu ve bunu herkesle paylaşmak istedim.Kanser her tarafıma yayılmıştı ve eve ölüme gönderilmiştim. Son çekilen ültrasonda karaciğerde bile  "herhangi kistik yapıya ve lezyona rastlanmamıştır "yazıyor.Doktorum da "Durum çok çok iyi, kanserden kurtulmuşsun" dedi. 
İyi ki varsın ATABAY bey sonsuz teşekkürler.

Telefonum:0505 713 73 91
 

ATABAY GÜVELOĞLU DOKTORUN ANNESİNİ DE 2 YIL ÖNCE MİDE KANSERİNDEN KURTARDI (MEKTUP AŞAĞIDA)
----- Original Message -----

From: pinar bozkurt

To: info@herbalistatabay.com

Sent: Saturday, August 22, 2009 3:29 PM

Subject: pediatrik AML

iyi günler Sayın Atabay bey, benim kardeşimi bir hafta önce hastaneye yatırdık ve doktorlar AML LÖSEMİ ön tanısı koydu hastanın  adı Muhammed tosun  16 yaşında 1.80 boyunda ve 63 kg ağırlığında . kan değerleri aşırı düşük çıkmakta kemik iliği biyopsisi yaptılar fakat biyopside hücreye rastlamadıkları için tekrar biyopsi yapacaklarını söylüyorlar internetten araştırmalarıma göre AML nin kalıcı bir tedavisi yokmuş. Benim dayım da doktordur ve bize sizin isminizi verdi .dayımın adı Dr. Murat Yusuf  Sav. Nöroloji uzmanıdır yaklaşık 2 yıl önce ananeme mide kanseri teşhisi konmuştu 3 ay yaşar denmişti doktorlar. Sizin ilaçlarınız sayesinde şimdi çok şükür kanserden kurtuldu.acaba şu anda kardeşim için yapabileceğiniz bir şeyler olabilir mi? Ailecek o kadar üzgünüz ki her şey bir anda oldu cevabınızı bekliyorum.
Saygılar, sevgiler size.
 

----- Original Message -----
Sent: Saturday, March 20, 2010 11:26 AM
Subject: KANSER HASTAMIZ VAR.
 
Selam Atabay bey,
İstanbul'da ikamet eden teyzemi safra kesesi taşı tanısı ile 2 gün önce ameliyat ettirdik, fakat doktorlar safra kesesinde bulunan taşı almadan tekrar geri kapatmışlar, çünkü tümör ile karşılaşmışlar, safra kesesi dahil karaciğere de bulaştığını söylediler. Raporunda SAFRA KESESİ TÜMÖRÜ MULTİPLE KARACİĞER METASTAZI yazmışlar. Bugün hastahaneden taburcu olacak, Osmaniye'ye bağlı Kadirli ilçesinde ikamet eden İsmail BENLİ sizi tavsiye etti, eşininde bağırsak kanseri olduğunu ve sizin iyileştirdiğinizi söyledi ..... Artık tek ümidimiz sizsiniz, en kısa zamanda steyzem için  ilaç istiyorum.... İyi çalışmalar..

----- Original Message -----
From: hüseyin çankır
Sent: Wednesday, November 11, 2009 4:39 PM
Subject: BEYİN TÜMÖRÜ TEDAVİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR.
 

            Sayın Atabay hocam.Zaman, size güvenebileceğimi gösterdi. Kardeşim Arzu Güray beyin tümöründen 2 kez ameliyat olmuş fakat tıbben ne gerekiyorsa yapmamıza rağmen bir türlü iyileşemişti, nüksediyordu. Siz Atabay Güveloğlu tarafından üç aylık kürü harfiyen uyguladık ve tam 3 ay sonra çekilen mr sonucunda Allah'ıma şükürler olsun ki tümörden ve ödemden eser kalmadığını gördük.Siz sayın Atabay bey ile yaptığımız görüşmede sonsuz teşekkürlerimizi sunduk. Siz, diğer başvurduğumuz ve sonuç alamadığımız diğer herbalist ve aktarlar gibi, gözünü para hırsı bürümemiş, insanların umutlarıyla oynamayan, umut tacirliği yapmayan değerli bir insansanız. Size bir kez daha tüm internet kullanıcılarının önünde teşekkür ediyorum.MR SONUCU RAPORUNU İSTEYEN DOKTORLARA GÖNDEREBİLİRİM. BU ARADA HERKESE TEVSİYEM ŞUDUR Kİ, SİZ ATABAY GÜVELOĞLU İLE GÖRÜŞMEDEN PARA TUZAKLARINA DÜŞMESİNLER.BEN SİZ GÜVELOĞLU' NU TANIMADAN ÖNCE YANILDIM VE GOOGLE DE REKLAMLARI ÇIKAN ÇEŞİTLİ VE İDDİALI HERBALİST VE DOKTORLARA BAŞVURARAK HÜSRANA UĞRADIM.1 AYLIK KÜRÜ BİLE 1700 LİRAYA VERDİLER AMA HİÇ FAYDA VERMEDİLER.AÇIKÇA DOLANDIRILDIK. ZAMAN KAYBETTİK, HÜSRANA UĞRADIK.

ÇOK ŞÜKÜR Kİ ÇABUK UYANDIM VE SİZ ATABAY BEY İLE TANIŞTIM, İLAÇLARINIZI KULLANDIK VE ÖLÜMDEN KURTULDU KARDEŞİM. MİNNETTARIZ SİZE.
En derin sevgi ve saygılarımla ALLAH RAZI OLSUN.                  
DENİZLİ/ BULDAN İLÇESİ-GENÇ A.Ş 
                                                                                                                                                               
 HÜSEYİN ÇANKIR

PROSTAT KANSERİ İDİ KURTARDIK:

Hasta adı:Servet Sat
60 yaşında.Hatay-Samandağ'da yaşıyor.
Narenciye ihracatçısı iş adamı.
Telefonu: 0532 284 49 25

2008 yılında prostat kanserinden çeşitli tedaviler gördüğü halde iyileşemiyordu.Atabay Güveloğlu'nu duyarak başvurdu ve üçer aylık iki dönem, bitki özleri kokteyllerini kullandı.Bu gün hala prostat kanseri ile ilgili en küçük bir sorunu olmadan sağlıklı yaşıyor.


AŞAĞIDAKİ ÖYKÜ: LENF KANSERİNDEN KURTULDU

Hasta ismi Mehtap Berhan 32 yaşında ev hanımı.
Malatya'da kalıyorlar.
Eşi:Fethi Ahmet Berhan bey. Tel: 0537 471 10 76

Hastalık ve iyileşme öyküsü:
Mehtap hanım 2008 yılında kötü şekilde hastalanınca ve vücudunda beze tümörleri meydana gelince derin tıbbi tetkiklere geçilerek LENF KANSERİ tanısı konulmuş. Ayrıca Hepatit-B de tespit edilmiş.
Kemoterapilere başlanılmış.Bir kaç ay hastalık geçer gibi olmuşsa da bunca yan etkilere karşın nüksetmiş ve tekrar kemoterapilere geçilmiş.Ama bu kez yanıt vermemiş.Çeşitli yöntemler önerdikleri şaşkınlık döneminde, G.Antep'te tedavi ettiği bir kanserli insandan Herbalist Atabay Güveloğlu'nun ününü ve başarılarını duyarak telefonla başvurmuşlar. Sorunu, hastanın o güne kadar gördüğü tedavileri ve ulaştıkları çaresiz kötü durumu anlatıp bitkisel ilaç istemişler.Lenf türü kanserleri 1985 den bu yana yüksek bir başarı ile tedavi ettiğini belirten Güveloğlu soruna göre Mehtap hanıma bitki özleri kokteylleri ilaç hazırlayarak göndermiş.Üçer aylık iki dönem kullanım sonunda bu gün doktor raporları ile sabit şekilde Mehtap hanımda lenf kanserinden ve ayrıca bulunan Hepatit-B sorunundan eser kalmamış.
Tüm aile Atabay Güveloğlu'na minnettarlar.

Aşağıda Reşadiye Ebcim, eşi ve kız kardeşi ile Atabay beye teşekküre geldiklerinde görülüyorlar.


YAYGIN KANSERDEN KURTULAN BİR BAYANIN ATABAY BEYE MEKTUBU AŞAĞIDADIR.

----- Original Message -----
Sent: Monday, September 14, 2009 5:48 PM
Subject: Atabay beye teşekkürler.

Selamlar herkese,
Ben İstanbul'dan Reşadiye Ebcim. Atabay beye nasıl teşekkür  edeceğimi bilemiyorum bunun bir ölçütü veya bir emsali yok.ben 6 yıl önce meme ca teşhisi ile tedavi oldum.mayıs ayına kadar her şey normaldi.mayıs ayında yapılan tahlillerde kemik ve karaciğer metastaz ile sırt bölgemde lezyonlar saptandı. ne yapacağımı şaşırdım.Yaptığım araştırmalarda bu tür bir hastalığı olanların %20 sinin 2 yl yaşayabildiğini öğrendim.doktorlar tekrar kemoterapi dediler.düşündüm ve araştırdım.kemoterapi zaten iyi gelseydi 6 yıl sonra tekrar nüksetmezdi .Çektiğim onca eziyet boşa gitti.Bunlar olmasın diye terapi olmamış mıydım?Ama nüksetti...
Alternatif  veya dünyada bu konudaki yeni tedavi yöntemlerini araştırdım.  bir çok tedavi yöntemi olduğunu doktoruma söyledim.o bunların denendiğini ancak en başarılı tedavinin kemoterapi olduğunu söyledi. Artık son ve tek umudum Herbalist Atabay Güveloğlu idi.

Benim tanıdığım insanlardan Yeliz Katip hanımın beyin tümörünü Atabay bey tamamen tedavi etmişti. Yine aynı şekilde kız kardeşimin görümcesi Gülizar hanımı (doktorlar götürün yapacak bir şey yok dedikten sonra atabay beyin tedavisi ile 10 yıl daha yaşadı) tedavi ettiğini biliyorum

Bunlar gözümün önündeki örneklerdi bende kararımı verdim doktoruma kemoterapi almayacağımı söyledim.doktorum olmaz diye ısrar etti.ve Atabay beyin bitkisel tedavi yöntemini 3 ay uyguladım.sonra tahlillerimi ve tomografilerimi yaptırdım.sonuç karaciğerdeki 2 cm lik kitle  1 cm e ,diğer milimetrik lezyonlar  daha küçük lezyonlara dönüştü,sırtımdaki lezyonlar geçti.şimdi ikinci 3 aylık küre başladım.içimdeki en ufak şüphe kırıntıları da bu tahlillerle yok oldu.

Şimdi üç aylık kürle inanıyorum ki kalanlarda geçecek.ve buradan herkese sesleniyorum lütfen deneyin mucize gibi...Ben hala raporlarımı okuyup duruyorum.Atabay beye sonsuz teşekkürler.
Telefonum:0505 713 73 91

ABD DEN MEKTUP AŞAĞIDA...
 

----- Original Message -----
From: "umit arat" <aratumit@gmail.com>
Sent: Wednesday, February 24, 2010 7:02 PM
Subject: merhaba

> Sayın Güveloğlu,
>
> Merhaba ben size Amerika Birleşik Devletlerinden yazıyorum, ismim Ümit Arat.
> Namınızı burda bulunan bir akrabamdan duydum sizin ilaçlarınız
> sayesinde tümörü %70 küçülmüş durumda şu anda.
> Size bir arkadaşım için yazıyorum, kendisi Invasive Bladder Cancer. (
> yayılıcı idrar kesesi kanseri). 38 yaslarında bir bayan.
> Kemoterapi görmekte fakat doktorlar tümörün küçülmesinin olanağının
> olmadığını sadece yayılmayı önlemeye çalıştıklarını söylediler.
>
> Sizin bu hastalık için bir çözüm reçeteniz varmış. Lütfen bu ilaçların temini için ne yapmamız
gerektiği konusunda beni > bilgilendirir misiniz.
>
> Şimdiden teşekkürler
>
> Ümit ARAT

     


AML  LÖSEMİDEN ATABAY GÜVELOĞLU İLE KURTULDU...

----- Original Message -----
Sent: Sunday, December 13, 2009 10:09 PM
Subject: cok acilll!
 
Merhabalar, 
Ben Berrin İstanbul'dan size  e mail atıyorum.
Arkadaşım ŞERMİN HANIM sizinle daha evvel kız  kardeşi için, bir çok kez sizinle  konuşmuş ve göndermiş olduğunuz  bitkisel ürünler sayesinde kız kardeşi AML4 cinsi kanserden kurtulmuş.
Sizi aramamı ve onun ismini vermemi söyledi.
 
Teyzem çok rahatsız  acil olarak yardımınıza ihtiyacım var .Kan tahlillerini istedim 14 Aralık Pazartesi elime gececek.Yarın tüm her sey elime gececek sanırım ya AML5 ya da AML4 HASTASI...
Yapılabilecek bir şeyler var ise  yardımınızı rica ediyorum.Acil olarak  çünkü bunları yurt dışına göndermem gerek....
 
Sizi yarın cebinizden arayacağım ama önce kan tahlillerinin gelmesini  bekliyorum...
 
Umarın bu konuda bize yardımcı olursunuz!!!
 
Tesekkürler
Berrin Debatar

AKCİĞER KANSERİNDEN KURTULUYOR...

----- Original Message -----

Sent: Thursday, March 04, 2010 5:00 PM

Subject: Fw: AC.CA.TEDAVİMİZ HK.

Sayın Atabay Güveloğlu, 

Göndermiş olduğunuz ilk 3 ayı kapsayan tedaviniz bu hafta  doluyor.Geçen hafta ara kontrol olarak bilgisayarlı akciğer tomografisi yapıldı.Daha önce tesbit edilen 4-5 cm.lik kitlenin büyümesinin durmuş olduğu hatta 3 cm civarında küçülmüş olduğu bilgisi verildi.İnanın ailecek bayram ettik diyebilirim.Sizin önerinizle KM yi kesmiştik.Babam şu an çok sağlıklı görünüyor.Özellikle moral olarak çok iyi.Hatta kızkardeşim beyaz olan bıyıklarının bile neredeyse koyu renk geldiğini söyledi.Bugün ikinci 3 aylık tedaviniz için siparişimi verdim.Sizi bilgilendirmek ve  her şey için çok teşekkür etmek istedim.. 

Nermin Türk


AKCİĞER VE BEYİN TÜMÖRLERİNDEN KURTULMAYA BAŞLAYAN BİR HASTANIN YAKINI YAZIYOR...

----- Original Message -----
From: alpselim
Sent: Thursday, December 31, 2009 10:31 PM
Subject: HASTAMIZIN HAYATINI KURTARIYORSUNUZ...

 
Çok değerli Atabay beyefendi
 
2007 yılı şubat ayı idi kötü günlerin başlangıç haberini aldığımızda. babamın, safra kesesi ameliyatı olmak için yaptırdığı kontrollerde akciğer kanseri olduğunu öğrendik. aynı yı nisan ve haziran aylarında her iki akciğerinden lezyonlar alındı, müteakiben kemoterapi aldı. kemoterapi sonucunda tedavisinin yapıldığı Hacettepe üniversitesinden iyi haber geldi. akciğerleri temizdi. 2 yıl boyunca 3 ayda bir kontrolleri yapıldı, akciğerleri ve iç organları temizdi. 2009 yılı nisan ayında önce görme bozukluğu ve baş dönmesi, sonra şiddetli baş ağrısı şikayetlerine ilave olarak yaşadığı bir baygınlık nedeniyle Kenya'da gittiği hastanede beyninde tümör tespit edildi. korktuğumuz olmuş metastaz kendini göstermişti. haziran 2009'da Hacettepe de beyin ameliyatı oldu. sağ taraftaki lezyonlar küçük olduğu için dokunulmadı, sol taraftaki lezyonlar ellerinden geldiği kadar temizlendi. ameliyattan hemen sonra 10 gün radyoterapi aldı. başında yanıklar ve şişlikler oluştu. kullandığı ilaç steven johnson sendromuna neden oldu ve kanserden değil alerjik reaksiyondan hayatını kaybetme riski yaşadı. 
Radyoterapiden hemen sonra bir doktorun bitkisel kürünü uyguladık. ameliyat ve bitkisel kür tedavisinin üçüncü ayında yapılan kontrol o güne dek bize verilen en kötü haberi beraberinde getirdi. ameliyat yerinde yeniden tümör oluşmuş ve çapı 2 cm'yi bulmuştu. bu durumdaki hastaya 6 ay sonra kontrol günü verildiğinde aslında bunun bir randevu değil biçilen ömrün süresi olduğunu öğrenmemiz zor olmadı. neden 6 ay demesek cevap da vermeyeceklerdi gerçi ama verilen cevabın en fazla 5 ay yaşar olması bizi çok derinden sarstı.

Sizi internette bulmamız bu cevabı aldığımız gün oldu. içimden bir his babamın bu hastalığı sizin bitkisel ilaçlarınızla yeneceğini söyledi ve 10 eylül günü babamın son raporunu size gönderdim. aynı gün cevap yazdınız, ilaçları göndereceğinizi söylediniz. Oysa biliyordum ki siz ileri aşamada olan ve artık tedavisine destek olamayacağınızı düşündüğünüz hastalara ilaç göndermiyordunuz, boş umut vermiyordunuz dürüstlüğünüzden dolayı. bize evet cevabını verdiğiniz anda bu hastalığa karşı vereceğimiz savaştaki ilk cephede kazandığımızı düşündüm. 3 ay boyunca ilaçlarınızı harfiyen kullandık, çay kahve kola,ve sizin yazdığınız zararlı hiçbir şey yedirmedik içirmedik babama. tarih 22 aralık 2009. son kontrolün ve sizin ilaçlarınıza başladığımız tarihin üzerinde 3 ay geçmişti.

Beyin MR'ı çektirildi yeni bir üniversite hastanesinde. raporu size faksladık, cevabınız hastalığı durdurduk, şimdi bitireceğiz oldu. Bir önceki MR ve raporla beraber doktora gittiğimizde verdiği cevap hastalık ilerlememiş oldu. sizin söylediğinizi söyledi yani. tümörün durmasına bir anlam veremediler, şaşırdılar.

Ameliyattan 3 ay sonra 2 cm'ye ulaşan tümör sonraki üç ayda büyümemişti. Kabuslarla başlayan 2009'a yeni bir ömre bedel haberle veda etmemizi sağladınız. Size inancımız hiç azalmamıştı. azalmayacak da... Allah sizden razı olsun. Radyoterapiden sonra verilen kemoterapiyi ikinci seansta, 5 ay ömür biçilen babamı yatağa mahkum etmemek için öneriniz üzerine kestik. Babam hiç yatağa düşmedi. 1 seanslık kemoterapinin yan etkilerini de ilaçlarınızla hemen atlattı. Şu anda sanki kanser hastası değilmişçesine yürüyor ve hatta matematik dersi veriyor. ikinci üç aylık kür sonucunu da sizinle paylaşacağım. Allah'tan dileğimiz ilaçlarınızın büyümesini durdurduğu gibi tümörü de yok etmesi. Tekrar tekrar teşekkür ederim. Doktorların söylediği ile yetinip kemoterapiye devam etseydik, babam hem yatakta olacaktı hem de 1,5- 2 ay ömrü kalacaktı. Şu anda doktorlar yapacağımız bir şey yok, "Ne uyguluyorsanız onlara devam edin" diyorlar. Biz zaten artık tıppın yapacağı bir şey olmadığını biliyoruz, hastaneye sadece MR çektirip durumunu takip etmek için gidiyoruz.
bu mailimi sitenizde yayınlarsanız, aynı dertten muzdarip olan birçok hastaya da örnek olacaktır.
sağlıkla kalın. sağ olun Atabay bey.
 
Yasemin Topuz.


-
---- Original Message -----
From: gulkeser@hotmail.com
To: info@herbalistatabay.com
Sent: Thursday, July 02, 2009 9:24 PM
Subject: minnettarız.
İ
              Size nasıl teşekkür edebilirim bilmiyorum
              Bundan üç ay önce size başvurduğumda ümitsiz ve çaresizdim
              Siz bana umut vermiştiniz size inanmakta zorlanmıştım ama "Ben de bir insanım ve bir babayım" dediğinizde 
              tüm kalbim size inandım.
              Ve Rabbim, size olan inancımı doğrulattı.
              Annem akçiğer kanseriydi ve kötü durumdaydı 70 yaşını geçmişti ve biz sadece seyrediyorduk.
              Doktorlar ümitsiz gözlerle kemoterapi öneriyorlardı ve ben biliyordum ki bunu alan 70 yaşındaki biri kanserden
              değil bu zehir yüzünden ölürdü
              Bunu bilmek ve başka şansının olmadığını düşünmek ve bunun için annemi öldürmek için üstüne para vermek...
              Çok zorlayan bir şeydi ve ben gerçekten zorlanıyordum
              Sonra sizin siteye rastladım içime başka şanslarımın olduğunu doğdu.
 
              Annemin yapılan en son tahlilleri ÇOK NORMAL inanılmazdı
              çekilen tomografide tümörle ilgili bir şey göremediklerini fısıldadılar.Annem ise çok iyi, hasta değil gibi.
              VE BUNLARIN HEPSİ HİÇ BAŞKA İLAÇ KULLANMADAN OLDU ve bunu sizinle, çaresiz insanlarla
              paylaşmam gerektiğini düşündüm ve size yazıyorum.
              ÇOOOOOK TEŞEKKÜRLER
              ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN
              VE SİZE HELAL OLSUN            
 
              GÜL KESER    BURSA
              TEL:0 532 447 33 (Telefonu bizdedir.Rahatsız edildiği için kaldırdık)
              LÜTFEN YAYINLAYIN ARAŞTIRIRKEN İNSANLAR BUNA İHTİYAÇ DUYUYORLAR
              BEN GERÇEKTEN HER ŞEY İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM

BAŞKA BİR HASTANIN AKCİĞER KANSERİNDEN KURTULUŞ ÖYKÜSÜ VE TEŞEKKÜR MAİLİ

From: gonul incefikir

To: info@herbalistatabay.com

Sent: Friday, June 05, 2009 12:37 AM

Subject: TEŞEKKÜR MAİLİMDİR

Merhaba hocam.Ben Adana'dan Senem Doğan.
Bundan iki yıl önce anneme akciğer bronş kanseri teşhisi kondu.Adana'da gitmediğimiz doktor kalmadı.Gittiğimiz tüm doktorlar annemin en fazla 9 ay yaşayabileceğini kanserin olduğu bölgenin çok riskli olduğunu ve ameliyat olma şansının bile olmadığını söylediler.Ben çaresizlik içinde başka yollar ararken sizi karşıma Allah çıkardı.Bana verdiğiniz özel bitkisel ilaçlarınızla annem günden güne iyileşti kendini toparladı ve kitle küçülmeye başladı daha sonra doktorlar bile bu duruma şaşırdılar ve ameliyat olma şansı olmayan annemi ameliyat ettiler.Ankara Atatürk sanatoryum hastanesinde ameliyatını yapan doktorumuz bile bu kitlenin kemoterapi dahi görmeden bu kadar küçülmesine çok şaşırmıştı.Doktor Atabay beye teşekkür maili göndermişti.Annem şu anda gayet iyi sağlığından yana hiçbir şikayeti yok.önce Allah'ın sonra sizin sayenizde kurtuldu annem.Benim hayatta ondan başka kimsem yok annemi iyi ettiğiniz için size minnettarım.Allah sizin gibi bilim adamlarını başımızdan eksik etmesin.Ayrıca benzeri kanserli insanlara hem telefon numaramı hem de ev adresimi verebilirim isterlerse buyursunlar gelsinler annemi nasıl özel bitki özlerinizle iyileştirdiğinizi bizzat görsünler..Size ne kadar teşekkür etsem azdır.Minnettarlığımızı belirtir,  başarılarınızın devamını dilerim...


İŞTE BAŞKA BİR KURTULMUŞ İNSAN MEKTUBU AŞAĞIDA

----- Original Message -----
Sent: Tuesday, June 16, 2009 9:25 PM
Subject: SELAMLAR HOCAM
 
BEN NEVŞEHİR'DEN DURSUN DERE.12 YIL ÖNCE  NAZOFARENKS CA ( YEMEK BORUSU KANSERİ) TEŞHİSİ KONMUŞ VE ÇARESİZKEN SİZİN VERDİĞİNİZ İLAÇLAR SAYESİNDE KANSERİ ALLAH'IN DA İZNİ İLE YENMİŞTİM.
ŞİMDİ İSE 13 YAŞINDAKİ KIZIM SİNİR KILIFLARININ TIP DİLİ İLE MİYELİN KILIFI TAHRİBATI İLE 5- 6 AYDIR YÜRÜYEMİYOR VE YERİNDEN KALKAMIYOR.DOKTORLAR İMMÜN SİSTEM YETMEZLİĞİNE BAĞLI MYELİN KILIFI TAHRİP OLUYOR DEDİLER.VE ŞUANDA ALTI AY SÜRELİ İMMÜN SİSTEM GÜÇLENDİRİCİ İLAÇ KULLANDIRIYORLAR.ÜÇ AYDIR İLAÇ KULLANMASINA RAĞMEN HİÇBİR İLERLEME OLMADI AKSİNE DAHA DA KÖTÜLEŞTİ.
HOCAM, SAYENİZDE HAYATI KURTULMUŞ ESKİ BİR HASTANIZ OLARAK SİZDEN YARDIM BEKLİYORUM BU KONUDA.ÇOCUĞUMA YARDIM EDİN.ALLAHIN İZNİYLE ODA ŞİFA BULSUN SİZDEN. NEVŞEHİR'DE KAMU GÖREVLİSİ OLARAK ÇALIŞIYORUM.
SAYGI VE HÜRMETLERİMİ SUNUYORUM.
From: Şermin Erkan
To: 'Atabay Güveloğlu'
Sent: Friday, 2, 2008 10:32 PM
Subject: Minnettarız

Sevgili Atabay Güveloğlu,
 
Kardeşimi sizin bana gönderdiğiniz bitki özleri sayesinde hayata döndürdük..
Sizi çok aradım o günlerde biliyorsunuz..Bana ver o özlerden korkma iyi gelecek diyerek cesaret verdiniz.Tıp kardeşim için dakikaları var demişti oysa. 15 GÜNLÜK KULLANIM SONUCU SONUÇLAR KENDİNİ GÖSTERDİ.TEŞEKKÜRLER..
Kardeşim sizinle tanışmak istiyor. Tedavisi nisanda bitti ve şu anda remisyon döneminde..başka tıbbi
tedavi önerilmedi. ilaçlardan kullandık..üzerinde dr. elif yazan 3 lü kombinasyon ve meyan kökü çok iyi geldi bize. ama şu sıra kanı 11.6 ve trombositi 158000 .. biraz halsizlik var. kansızlık için ne önerirsiniz? Trombosite kapari bitkisi iyi gelir mi? Kan değerlerini toparlamak için ne yapmalıyım? Bağışıklık iyi şuanda. Ne zaman İstanbul da olursunuz, sizi misafir etmek isteriz..Allah sizden razı olsun..Beni çok arayan oluyor, fakat tele ulaşamıyorlar, buna bir çözüm bulsanız diyorum.
SEVGİLER.RABBİM İKİ CİHANDA DA İŞLERİNİZİ AYDINLIK EYLESİN...
Ulaşmak isterseniz gsm: 0535 709 46 73


AKCİĞER KANSERİNDEN ATABAY GÜVELOĞLU 3 YIL ÖNCE AŞAĞIDAKİ BU HASTANIN DA HAYATINI KURTARDI
----- Original Message -----
From: Dursun Aydın
To:
info@herbalistatabay.com
Sent: Tuesday, November 28, 2006 1:31 PM
Subject: RE: Akciğer Kanseri

Atabay Bey Merhaba,
Babam sizin hastanızdı, umarım hatırlarsınız. 3. iki aylık yani 6 aylık tedavisini tamamladı. 2-3 günlük ilaçları kaldı. Akciğer kanseri idi. Şu an durumu gayet iyi ama sanırım daha önce ameliyat olduğundan dolayı çabuk yoruluyor. Tümör ilaçlarınızla kaybolmuş. Kilo aldı göbeği bile çıktı, kendisini eskisinden daha sağlıklı hissettiğini söylüyor. Hocam bizim bundan sonra yapmamız gereken nedir, nelere dikkat etmemiz gerekir. Bilgi verirseniz sevinirim. Bu arada tavsiye ettiğim ve sizin ilaçlarınızı kullandıkları arkadaşımın kayınvalidesinin karaciğerindeki kitle de iki ayda bayağı küçülmüş, doktoru bile şaşırmışlar.
Not: Ameliyat sonucunda iyileşeceğine lenf bezlerine de bulaşma olmuştu.
Hocam çalışmalarınızda başarılar dilerim,Allah razı olsun, teşekkür ederiz

Oğlu Dursun AYDIN

AKCİĞER KANSERİNDEN KURTARDIĞI BİR HASTANIN MİNNET DOLU MEKTUBU
Merhaba Sayın Atabay bey.
Bana 2008 yılında Akciğer kanseri teşhisi kondu 5.5.cm büyüklüğünde. kemo terapi, ve ışın tedavisi gördüm. hiç bir faydasını göremedim. 4 yıl önce Akciğer kanserinden kurtardığınız emniyet amiri Refik Akcan Beyin tavsiyesi üzerine sizden aldığım bitki özü ilaçlar sayesinde önce Allah sonra sizin sayenizde iyileştim.Tümör tamamen yok oldu.
isteyen herkese telefon numaramı verebilirsiniz herkese ispat edebilirim.bu mailimi internette yayınlayın lütfen.
Size ne kadar teşekkür etsem azdır.Hayatımı kurtardınız.
Saygılarımla
Celal Aydın
Almanya.
 


ATABAY GÜVELOĞLU HER GÜN MİNNETTARLIK MEKTUPLARI VE TELEFONLARI ALMAKTADIR..
İŞTE BEYİN TÜMÖRÜNDEN KURTULAN HASTANIN ATABAY GÜVELOĞLU'NA YAZMIŞ OLDUĞU
MİNNET DOLU BİR MEKTUP...

----- Original Message -----

From: KADER KEKÜLLÜOĞLU

To: 'Atabay Güveloğlu'
Sent:
Tuesday, December 23, 2008 12:32 PM
Subject:
minnettarlık

Merhaba sevgili hocam. Ben de sızın hastalarınızdandım...O haberi ilk aldığımda her şeye küsmüş hayatla bağlarımı koparmıştım...Çözüm olmayacağını düşünüp ölüme biraz daha yaklaşmıştım ama her şey sizi TV de görmemle değişti, umuda kapılmıştım...ve o umut beni size getirdi  .... Şimdi sizin sayenizde hayata yeniden merhaba dedim.Bir gün tekrar yanınıza gelmek istiyorum ama bu sefer hastalığım için değil size teşekkür ve minnettarlığımı sunmak için....

KANSERDEN KURTULAN GENÇ KIZ...iŞTE AŞAĞIDA GÜVELOĞLU' NUN ÖLÜMDEN KURTARDIĞI  GENÇ BİR İNSAN DAHA SON ÖRNEKLERDEN...

Adı:Begüm Çeliker: 17 yaşında bir genç kız. Bu güne kadar tıp tarihinde kurtulan tek bir insanın olmadığı bir kanser türüne yakalanmış: NON HODGKİN LENFOMA
.Klasik tıbbi tedavilerden elbette olumlu sonuç alınmadığı için her gün ölüme yaklaşmış.Herbalist Atabay Güveloğlu'nun ününü dleruyarak başvurdu ve başka hiç bir yerde üretilmeyen özel bitki özleri kokteylleri ile 9 ayda doktor raporları ile sabit şekilde bu sorundan da ölümden de kurtuldu...
Telefonları: Teyzesi Sevil Aslan 0535 986 00 04 
 Mail adresi sevilaslan73@gmail.com

 VE SON MAİLLERİ AŞAĞIDA

----- Original Message -----
From: "sevil aslan" <sevilaslan73@gmail.com>
To: 'Atabay Güveloğlu'
Sent: Tuesday, December 30, 2008 11:47 AM
Subject: Begüm Çeliker hk.

 İyi günler hocam.Ben Begüm Çelikerin teyzesi Sevil Aslan.Begüm' ün genel
 durumu hakkında sizi bilgilendirmek istiyorum.Cuma günü rutin
 kontrollerimizi yaptırdık doktorumuz her şeyin yolunda olduğunu söyledi.
 Kan tablomuz oldukça iyi. Lökositler:5.3 Hemoglobin:12.2Trombosit:139
 Bir dahaki kontrolümüz 3 ay sonra ultrason ve akciğer filmi de çekilecek.
Bu çeresiz bilinen tamamen hastalıktan kurtulduğuna inanamıyoruz.

Sorun yokmuş ama ilaçlarınızdan bir terkip 3 ay daha kullansak zararı bir olur mu?
Minnettarız.
İyi çalışmalar diliyorum.Hayırlı seneler.


ÖRNEK BİR BARSAK KANSERİ İYİLEŞMESİ DAHA:


Adı Bedrettin Gülşen- Makine mühendisi.50 yaşında. İzmir/Ödemiş'te kalıyor.Belediyeden emekli.
Telefonu:
0554 314 14 71
Bedrettin bey 1993 de kolon kanseri adenokarsinom tümöründen ameliyat oldu.Ama KT görmesine rağmen nüksetmişti.Bu çaresizlik içinde iken 1994 de Herbalist Atabay Güveloğlu'nu duyarak ilaçlarından istedi ve üçer aylık iki dönem yani 6 ay bu bitki özlerini damlalar halinde kullandı.Kanser hücre ve kitle bazında temizlendiği için 15 yıldan bu yana hiç bir sağlık sorunu olmadan yaşıyor.

MEHMET COŞKUN DA ÇARESİZ AKCİĞER KANSERİNDEN KURTULDU...
Afyon'  Emirdağ'da oturan 60 yaşın daki emekli Mehmet Coşkun'a  Eylül 2006 yılında AKCİĞER KANSERİ tanısı konuldu.Bu hastalıktan. kurtulan olmadığı için aile yıkıldı.Doktorlar kemoterapilerle bir yıl kadar daha yaşayabileceğini belirttiler ve kemoterapilere başladılar.Arada yapılan kontrollerde tümörün küçülmediği görüldü. Belçika'da gurbetçi olan oğlu Kadir bey, Türkiye'de, Adana'da olan Herbalist Atabay Güveloğlu'nun bitkisel ilaçlarla kanser tedavilerindeki başarısını duyarak Güveloğlu'na başvurdu.Ocak 2007 de kemoterapileri keserek Güveloğlu'nun bitki özleri ilaçlarına başlattılar hastayı.3 ay sonraki MR da tümörün yarı yarıya küçüldüğünü gördüler.İkinci üç aylık kürü alarak başlattılar ve HERBALİSTİM VEYA DOKTORUM 6 ayın sonundaki raporlarında akciğerlerde ve tüm vücutta en küçük bir kanser belirtisi kalmadığını gördüler.Doktorları da şaşkınlığa uğratan bu tedavi ile Mehmet Coşkun beyin de hayatı kurtuldu.Tüm aile Güveloğlu'na minnettarlar.

MEHMET BEYİN OĞLUNUN YENİ MEKTUBU AŞAĞIDADIR

----- Original Message -----

From: Kadir Cosgun

To: 'Atabay Güveloğlu'

Sent: Monday, September 08, 2008 2:30 AM

Subject: Akciğer kanserinden tamamen kurtulmuş bir hastanın oğlu

Selamun alekiler koyun sürüsü yaykum Atabay abi,ben akciğer kanserinden kurtardığınız Mehmet Coşkun'un büyük oğlu Kadir. Öncelikle size ve bütün ekibine hayırlı ramazanlar dilerim ,.Diyeceğim şudur ki, şu an ben Belcika'dan yazıyorum size. Babam halen Afyon Emirdağı' nda kalıyor. Ekim yının başında Aullah nasip ederse Belçika' ya yanımıza gelecek, yani Emirdağ'daki evimizde kimse kalmayacak. Bizi referans olarak arayan vatandaşlardan telefon ev numaramız olan  telefona kimse çıkmayacak.Sizden isteğim Belcika' daki ev telefon numaramizda  ilanin yanına eklenmeskdir.(.......) Atabay abi şimdiden ramazan bayramınız mübarek olr  görüşmek dileğiyle Kadir Coşkun.

MİDE KANSERİNDEN KURTULDU
Herbalist Atabay Güveloğlu Taşlı yüzük hücreli karsinom ve adenokarsinom hücreli mide kanserlerini 1985 den bu yana özel bitki özleri kokteylleri ile kalıcı olarak tedavi etmektedir.Hasta 6 ayda kanserden temizlenerek kurtulmaktadır.

İşte aşağıda bir başka iyileşme örneği:

Antalya'da Tıp Doktoru olan  Sayın Mediha Kara' nın 70 yaşındaki babası 2005 yılında hastalandı. Yapılan tetkikler sonucunda MİDE KANSERİ  olduğu görüldü.Ameliyatla midenin bir kısmı alındı ve acil kemoterapi uygulanacak.Yoksa kanser hücreleri yayılarak hastayı öldürür dediler.

İkisi de bilinçli birer doktor olan Mediha hanım ve eşi, babalarının  yaşını da göz önüne alarak KT yaptırmadılar ve ününü duydukları Herbalist Atabay Güveloğlu'na başvurarak bitkisel ilaç istediler.İkişer aylık dönemler halinde 4 ay bu bitki özlerini babalarına kullandırdılar.
Hasta her gün geçtikçe iyileşti ve vücudu hücre bazında kanserden tamamen temizlendi.Hayatı kurtuldu.Şu anda çok sağlıklı yaşıyor. Eğer kemoterapi uygulatsalardı bu insan,  KT uygulatan on binlerce insan gibi şu anda  ölmüş olacaktı... İnsanlarımız kanserden önce kanser ilaçlarından ölmektedirler.Acı gerçek budur...

Ancak bu özel immünolojik ve sitotoksik etkili bitki özleri kokteylleri, yani Güveloğlu'nun özel ilaçları ile kurtulan yüzlerce mutlu insan mevcuttur...
Doktor Mediha hanımın cep telefonu: 0505 584 33 07 dir. Bize güvenlerinden dolayı biz de teşekkür ediyoruz.

   

12 YIL  ÖNCE LÖSEMİDEN KURTARDIĞIMIZ BİR ÖRNEK
Adı İsmail Balban- 36 yaşında.Uşak'ta nalburiyeci esnaf

Denizli -Çivril doğumlu.
İsmail bey 1994 de ağır şekilde hastalanmış ve Ege Ün.Tıp Fak.Hast. KLL LÖSEMİ tanısı konularak kemoterapilere geçilmiş.Ancak her lösemi hastasında olduğu gibi üç ay kadar süren geçici iyileşmelerin sonunda nüks ettiği için artık kemoterapi  bile yapılamaz duruma gelmiş.Ünlü Herbalist Atabay Güveloğlu'nu duyarak 1996 yılında başvurdu.Üçer aylık üç dönem uyguladığı bu özel bitki özleri ilaçlarla tamamen kurtuldu bu öldürücü hastalıktan ve 12 yıldan bu yana sağlıklı yaşıyor.Tıp tarihinde böyle bir iyileşme vakası yoktur...

iŞTE AŞAĞIDA GÜVELOĞLU' NUN ÖLÜMDEN KURTARDIĞI  GENÇ BİR İNSAN

Adı:Begüm Çeliker: 18 yaşında bir genç kız.
İlgilenen
teyzesin Sevim hanımın  telefonu: 0535 986 00 04

Bu güne kadar tıp tarihinde kurtulan tek bir insanın olmadığı bir kanser türüne yakalanmış: NON HODGKİN LENFOMA... Türkiye'nin ve dünyanın en zengin insanları bile bu sorundan bir yıl içinde öldüler...
Bu genç kızımız da, bu amansız bilinen hastalığa yakalanmış.Klasik tıbbi tedavilerden elbette olumlu sonuç alınmadığı için her gün ölüme yaklaşmış.Teyzesi Sevil hanım, Herbalist Atabay Güveloğlu'nun ününü duyarak başvurdu ve her hastaya ayrı ve özel hazırladığı bitki özleri kokteyllerini kullandırmaya başladılar. Güzel Begüm, 6 ayda doktor raporları ile sabit şekilde bu sorundan da ölümden de Herbalist Atabay Güveloğlu' nun özel bitki özü ilaçları ile tamamen kurtuldu... Tüm aile minnettarlar.

 

----- Original Message ----- -
Sent: Friday, September 18, 2009 12:06 PM
Subject: Sacide PAYZA
 
İyi çalışmalar dilerim.
 
Hastam 74 yaşında kadın. Annesi, yüz yaşın üzerinde iken kalça kırığından vefat etti.
 
Meme CA nedeniyle Eylül 2008 de ameliyat olduk. Sol meme ve 1 nodül nedeniyle koltukaltı lenf bezi alındı. 2 Seans kemoterapi ve Kemik metazması nedeniyle  31 seans radyoterapi yapıldı.  Nisan mayıs gibi işlemler bitti, ayda bir zometa tedavisi uygulanıyor, günde 1 hap alıyorduk(Aromasin)
 
Hastamızda yayılma var denilerek 31 Ağustos da yeniden 1 kür kemoterapi aldık. Bu ilaç verilirken odanın aşırı soğuk olması nedeniyle hastamız solunumu 2-3 gün sonra giderek kötüleşti. Daha önce yaşanmayan saç dökülmesi bu kürden 3-5 gün sonra başladı. Boğaz ve ciğerlerde oluşan infeksiyon nedeniyle hastane hastane dolaştırdım, 06 Eylül 2009 da Aydın'da bulunan 4 sağlık kuruluşu da yatak veya uzman eksikliği nedeniyle almadı, en sonunda 07 Eylül'de yatırabildik acilden. 08 Eylülde ise solunum sıkıntısı teşhisi ile yoğun bakıma girdik, halen hortum yardımı ile hava alabiliyoruz, ağızda hortum var bu nedenle yiyip içemiyoruz.
 
17.09.2009 da yoğun bakıma sabah ziyaretimizde  "Saatlerle" ömür biçmeye başlamışken akşam ziyaretimizde ise Doktorlarımızın beyanı "Anneniz çok güçlü. Başkası olsaydı çoktan kaybetmiştik." şeklinde. Hayata tutunuyoruz. 
 
Prof DR'un deyişi  Solunum sıkıntısını aşarsak bu kez yayılma nedeniyle hastamızı kaybetmek üzereyiz."
 
yaygın kemik metastazı, böbrek yetmezliği, karın boşluğundaki zara yapışma (göbeğin altı kırışık) kalpte büyüme ve solunum güçlüğü var.
 
Hastamıza Allahın İzni ile yardımcı olabilir misiniz? Önerilerinizi bekliyoruz.
 
Saygılarımla 
 
Haluk PAYZA
Akbank TAŞ. Aydın Şubesi
Opr.Yet.09100-AYDIN

NOT: Herbalist Atabay Güveloğlu, yukarıdaki hastaya elbette bitkisel ilaç verememiştir.

ATABAY GÜVELOĞLU'NA GELEN TEŞEKKÜR MAİLLERİNDEN BİRİSİ AŞAĞIDA

----- Original Message -----
Sent: Monday, August 17, 2009 2:35 PM
Subject: TEŞEKKÜRLER ATABAY BEY

İyi Günler Atabay Bey ben AKCİĞER KANSERİ hastası EMİR GÜMÜŞ'ün yeğeni güvenlik görevlisi Mahmut BOZDEMİR'im. Adana'da kalıyoruz. Dayım sizden aldığımız bitki özleri ilaçlarınızı kullanmaya devam ediyor ve iki aya kadar ölür dedikleri kadar ağır olan hastamız sanki hiç hasta olmamış gibi sağlıklı hale geldi, inanamıyoruz.
size nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyor.Size çaresizlik içinde başvurduğum günleri ve de sizin bu özel ilaçlarınız olmasaydı ne olacaktı diye düşünüyoruz. Komşumuzu da kanserden kurtardınız ve onlar söylediler başvurduk size. Komşu adam iyi ki hasta olmuş, her işte bir hayır varmış ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN. Dayımın gözlerimizin önünde erirken bişey yapamayarak öylece izliyorduk yapabileceğimiz hiç bir şey kalmamıştı. Tedavi dedikleri kemoterapiler hep hüsran hep sonuçsuz.Sizin ürünlerinizi sipariş ettikten sonra belirttiğiniz gibi düzenli bir şekilde kullandırmaya başladık, dediğiniz gibi 1.5 aydan sonra etkisini görmeye başladık şuanda 2 inci ayın sonlarındayız ve dayım günden güne diriliyor.Size güveniyorum işallah dayımızın bu inşallah altı ayda bu öldürücü hastalıktan tamamen kurtulmasına vesile olacaksınız.Belirtmeden geçemicem bir hasta yakını olarak bu tür kararlar büyük sorumluluklar istiyor ilk başlarda spariş vermekte tedirgindim aileme ve dayıma mahçup olurum diye ama şu anki sevincimi anlatamam ellerinizi öpmek istiyorum dayım da sizi çok merak ediyor.Uygun zamanınızda size gelerek bizzat teşekkür etmek istiyor.
Herşey için çok teşekkürler büyük insan..

e-Mail:azgan_1@hotmail.com

TIBBIN ÇARESİZ KALDIĞI BİR BAŞKA ÖRNEK AŞAĞIDA

----- Original Message -----
To: 'Atabay Güveloğlu'
Sent: Saturday, January 10, 2009 1:33 PM
Subject: Akciğer kanseri

iyi günler Atabay bey.
Babama 15 gün önce küçük hücreli akciğer kanseri teşhisi koydular. 4. evresiymiş. kanser karaciğerine ve omiriliklerine sıçramış.
01.01.2009 'da ilk kemoterapisine başladılar. 3 hafta sonra tekrar randevumuz var.
babamda karaciğerden dolayı sarılık var.
sarılık nedeniyle bir profösör( Şifa hastanesi İzmir) babamı tedavi etmedi. bizde Ege Ünversitesine yatırdık. oradaki doktorumuz %50 iyileşme sansı var ama tedavide hastayı kaybedebiliriz dedi. ama kemoterapiden sağsalim çıktı. şuan evde. doktoru karaciğerini fazla zorlamayalım diye ağrı kesici vermedi. sadece asist ve bağırsak çalıştırıcı şurup verdi.
ben doktorundan habersiz reishi mantarı veriyorum.(ne kadar doğru bilmiyorum ama bir ümit işte) . doktoru bitkisel bir şey uygulamayın özellikle keten tohumu ve ısırgan otu gibi şeyler hastayı karaciğer komasına sokarsınız dedi. korkuyorum biraz aslında bitkisel bir şeyler vermekten. ama bu hastalıktan kemoterapiyle kurtulabilir mi bilmiyorum.
Bir tanıdığımdan sizin web adresinizi aldım ve inceleme şansı buldum.  mailler de hastaların iyileştiği yazıyordu. Sizden yardım istiyorum. bu hastalıktan  babam iyileşebilir mi. bilgi verirmisiniz.
herşey Allah'ın izniyle olur. böyle düşünüyorum. ne derlerse desinler ben iyileşeceğini düşünüyorum. sizinle irtibata geçmek istiyorum.
(Güveloğlu yukarıdaki bu ağır hastaya maalesef bitkisel ilaçlar verememiştir.)
 
---- Original Message -----
Sent: Tuesday, June 16, 2009 9:55 PM
Subject: lösemi m1 m2

1 yıldır lösemi hastasıyım. Gazi hastanesinde tedavi görmekteyim. Hastalık başladıktan sonra kemoterapi tedavisi gördüm.Remisyona girdim ve yurtdışından uyumlu bir ilik bulundu ve nakil oldum.Hastalığım nakil öncesi tekrarlamasına rağmen söz konosu hastane bana nakil uygulamış. Hastalığım tam 1 yıl sonra geri döndü. Şuan hastaneden yeni eve çıktım.1 aydır kemoterapi görüyordum. Yaşım 41 ve bir çocuk annesiyim. Artık hastaneye inancım kalmadı. Bilgi ve görüşlerinizi yazarsanız memnun olurum. Bundan böyle hangi yolu izlemeliyim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
 Güner EZİK

 

----- Original Message -----
From: fatih802
To: 'Atabay Güveloğlu'
Sent: Saturday, January 31, 2009 6:26 PM
Subject: karaciğer kanseri hastamız hk.
 
sayın atabey bey,
Benim annem 50 yasında, yaklaşık 11 ay önce karaciğerinde 15x10x12 kitle olduğunu öğrendik kolona metastaz yaptığından dolayı ameliyat oldu ve bugüne kadar kemoterapi gördü. en son 11.kürde küçüleceği yerde tümör tam 19 cm oldu... Şu an karaciğer neredeyse görevini yapmıyor, sarılık, karnında sıvı birikmesi, bulantı, iştahsızlık ve diğer hastalıklar görüldü.Bugüne kadar doktoru bize her şey yolunda korkulacak bir şey yok dedi. Şimdi ise kemoterapinin bir zehir olduğunu, devam edip etmeyeceğini bizim fikrimize bırakıyor..Artık son evrimine geldiğimizi söylüyor...Bunlar hakkında ne yazmışsanız az yazmışsınız.Bunlar hakikaten doktorlar mu caniler mi anlayamadık! Sürekli yalan söylüyorlar.Hem de ölümüne bir konuda.Bitkisel ilaç dediğimizde "Aman aman sakın haaa, zehirler hastanızı öldürürsünüz" diyorlardı...İyi ki o zaman ilaçlarınızı kullanmamışız.Ondan oldu diyeceklermiş.
Ne yapıcaz şimdi sayın hocam..Son ümit olarak sizden cvp bekliyorum.


NOT:Tümör karaciğer toplardamarlarını tıkadığı için maalesef artık bu vaka için yapacak şey yoktur.Siroz durumu da başlamış. Güveloğlu, üzülerek yardımcı olamayacağını belirtmiştir.
 
  

From: gzdee

To: 'Atabay Güveloğlu'

Sent: Monday, March 30, 2009 6:43 PM

Subject: BİLGİ EDİNME

selam hocam nasılsınız?ben İzmir'den Gözde İmrak.Komsumuz olan Meliha Murat'ın ilaçlarınızla Kanserden iyileşme surecine bizzat tanık olduk.Şu anda benden  daha sağlıklı halde.Benim de 13 yasında olan kuzenime doktorlar (...)teşhisi koydular fakat 2.5 yıldan beri Edirne tıp fakültesinde tedavi olan kuzenimde henüz tam bir iyileşme söz konusu değildir.(..) sizden yardım ve ilaçlarınızı bekliyoruz teşekkür ederim HOSCAKALIN...

________________________________________________________________________________________
 

----- Original Message -----

From: gonul demirci

To: 'Atabay Güveloğlu'

Sent: Sunday, July 27, 2008 3:16 PM

Sayın Herbalist Atabay Güveloğlu,

Daha öncede size mail atmıştım.Daha önce dediğim gibi kız kardeşimin eşi mide kanseri. Hiç bir tedaviye cevap vermiyor midesinin tamamı alınmıştı tabiî ki başka organların ada sıçramış yaşının genç oluşundan dolayı doktorlar bu hastalığın kemoterapilerle  tamamen silinebileceğini söylemişlerdi.Ankara'da üç ay kadar kemoterapi gördü ama hiç bir işe işe yaramadı. O zaman olumlu yanıt vermiştiniz ama doktorlarına danıştık, sizin ilaçlarınız kullanmasına asla izin vermediler. Keşke danışmasaymışız. Şimdi ise hiçbir şekilde bize yardım edemiyorlar."Yapacak bir şey yok" diyorlar.

Önce Allah'tan sonra sizden çaresiz bir şekilde yardım istiyoruz.sizin ne hastalıkları iyileştirdiğinize vesile olduğunuzu, hatta üç ay ömrü olan insanlara yardım ettiğinizi ve iyileştirdiğinizi ve şuan sağlıklı olduklarını biliyorum, görüyorum.Bir umut olarak siz ne yapabilirsiniz?  Ölümü mü beklesin? Bir küçük oğlu var 2  yaşında, onun gözü önünde her gün kötüye gidiyor.İnşallah sizden olumlu bir cevap gelir,hayırlısıyla sizin yardımlarınızla ayağa kalkar şu an tek isteğimiz onun iyileşmesi.
Şimdiden size çok teşekkür ederim.

 

 
----- Original Message -----
Sent: Monday, November 02, 2009 4:09 AM
Subject: Selamlar...
 
Merhabalar Atabay hocam...benim çok yakın dostum,kardeşim yumuşak doku kanserine yakalandı.ameliyat ve radyoterapi tedavisi uygulayıp gönderdiler 3 ay sonra gel dediler 3 ay sonra döndüğünde vücudunun neredeyse tamamını timör kapladığını söylediler 1 ameliyat daha yapıp artık yapacak bir şey olmadığını hazırlıklı olmamızı söylediler.hasta şuan vakıf gurebada ve inanılmaz acılar çekiyor.onu hergün o şekilde görmek inanın ölümden beter çok ama çok ağır geliyor.ona ölüm kelimesini kondurmak bile canımdan can alıyor.ama onu öyle acı çekerken görünce Allahım sen hayırlısını eyle demekten alamıyorum kendimi.Allah rızası için bir tavsiye bir yardım bir umut hocam lütfen......
Atabay Güveloğlu'nun yanıtı aşağıda...

Merhaba,

Geçmiş olsun.Çok üzüldüm.İşte tıbbın toz kondurmadığı kanser tedavisi budur..Bir soygun düzeni var sağlıkta.Hasta ölmüş kalmış umurlarında değil. Akbabalar gibi, İlaç firmaları parasını aldı, doktorlar paralarını aldı, hastaya da ölmek kaldı.Alternatif tedavilere de aman vermiyor bu dolandırıcı çete.Bizi çete olmakla suçluyorlar.Düzenlerini koruyorlar...
Bu aşamaların geri dönüşümü olmaz.Yardımcı olamadığım için çok üzgünüm.Allah sizlere sabır versin.
Saygılar.
Atabay Güveloğlu 

 

----- Original Message -----

Sent: Sunday, August 02, 2009 1:15 PM
 
MERHABA ATABAY BEY;
 
Benim amcama 2 yıl önce akciğer ca tanısı kondu.kemoterapi ve radyoterapi görmeye başlamıştı,diş etinde yaralanmalar başladı ve yemek yiyemiyordu.dişi için röntgen çektirmeye gittiğinde kafatasına kanserin sıçradığını gördüler..ve başından radyoterapi almaya başlamıştı son 1 haftadır durumu kötüleşti..şuan hastanede yatıyor ve doktoru tedavileri kestiklerini artık bir şey yapılamayacağını söylediler.şuan hastanede sadece ağrı kesicilerle uyutuyorlar..sizce amcam bu bitki ilaçlarından kullansa hala yaşamak için bir şansı olabilir mi?teşekkür ederim.
 
mail adresim:nurse-beril@hotmail.com
GÜVELOĞLU'NUN YANITI:
 
Merhaba,
Üzgünüm, Bu aşamaların geri dönüşü olmaz.Tedavi ettiğim bir sorundu ama çok geç kalınmış. İşte o övündükleri tıbbi tedavilerin sonu budur işte....
Üzüldüm, yapacak şey kalmamış maalesef.Allah sabır ve şifa versin.
Belamlar.
Atabay Güveloğlu

 


 

----- Original Message -----
To: 'Atabay Güveloğlu'
Sent: Sunday, February 08, 2009 7:27 PM
 
Merhaba Atabay Bey.
Benim anneme 1,5 yıl önce kolon ca teşhisi kondu ama erken evre olduğundan çok fazla korkmadık.Ameliyatla kanserli bölge(7cm) alındı.Ve kemoterapiye başlandı.Fakat kısa bir süre sonra akciğerde (sıçrama) metastatik bir durum saptandı ve bu defa akciğere yönelik kemoterapi verildi.Ancak uzun süredir kemoterapi almasına rağmen akciğerdeki kitlenin küçülmediği ve aksine büyüdüğü görüldü.Tıptan umut yok.Size nasıl ulaşabilirim.Yardımcı  olursanız çok sevinirim.

----- Original Message -----
From: Özgür KANDEMİR
Sent: Sunday, May 03, 2009 6:47 AM
Subject: KOLON KANSERİ METASTAZLARI VAR
 
Atabay bey merhaba,
Benim babam 59 yasında.Bağırsak kanseri nedeniyle ameliyat oldu ve ardından kemoterapi aldı.Hastalığı yendi dediler.Rahatladık derken akciğere metastaz yaptığını öğrendik.Hemen kemoterapiye yeniden başladılar.O gün bu gündür de devam ediyor. Yurtdışından bir ilaç getirip onunla devam edeceğiz dendi.Haftada bir yapılan bu ilaç kemo gibi yine.Fakat babam inanılmaz kötülendi sürekli halsiz hasta nefes darlığı çekiyor.Uzakta olduğum için tam detaylı doneler veremiyorum size ama içimde kötü bir his var.2008 yılbaşında teşhis kondu.Tümörde ilerleme yok demişlerdi simdi tekrar bakalım diyorlar.kafam karışık çok.Çaresiz hissediyorum kendimi  ve elimden bir şey gelmiyor.
Ne yapabilirim, ne gibi bilgiler gerekli size.
çok teşekkürler şimdiden.
Melike Kandemir

 

GÜVELOĞLU BİTKİSEL İLAÇLARI İLE PROSTAT KANSERİNİ KALICI OLARAK TEDAVİ EDİYOR.
AŞAĞIDA İKİ PROSTAT KANSERİ İYİLEŞME ÖRNEĞİ


PROSTAT KANSERİ İDİ:

Hastanın adı:Hasan MEHMET İLHAN
68 yaşında Mersin Erdemli'de oturuyorlar.

Kızı Ayşe Yurdakul Erdemli Devlet Hastanesinde anestisyen olarak görev yapıyor.

Telefonları- 0324 515 40 15

Prostat kanseri olan bu yaşlı beyefendi, yapılan tüm tıbbi tedavilere karşın bir türlü iyileşemiyordu.PSA ölçüleri çok yüksekti, yayılımlara açıktı ve aşağılara inmiyordu.Tıptan umutları kesilmişti...
Kızı Ayşe hanım, ünün duyduğu Herbalist Atabay Güveloğlu'na başvurarak ilaçlarını istedi ve 6 aylık özel bitki özlerini kullandırdıktan sonra babasındaki prostat kanseri hastalığı ilk aydan itibaren düzelmeye başlayarak 6 ayda tamamen ve raporla sabit şekildi bitti..Aile minnettar Güveloğlu'na..


PROSTAT KANSERİ İDİ:1996 DA GÜVELOĞLU İYİLEŞTİRDİ

Adı: Fethi Tarakçı
66 yaşında Ankara'da kalıyor. Emekli MEB.Bakanlık müfettişi. Eşi ile birlikte halen Ankara'da Eryaman 1.etapta Umur dershanesini çalıştırıyorlar.

Tel.0312 280 70 90 CEP: 0532 313 38 60

Hastalık ve iyileşme öyküsü:
Fethi tarakçı bey,bakanlık adına illerin ME müdürlerini denetleyen bir bakanlık müfettişidir. Genellikle seyahat eder. Yine bir seyahat esnasında idrara çıkma ve ağrı sorunu yaşamış. İlk muayenelerde prostat büyümesi ve iltihabı (Prostatit) tanısı konulmuş. Verilen ilaçlarla geçmeyince prostat kanserinden şüphelenilerek PSA ölçülmüş. Burada normalin çok üzerinde yükseklik çıkınca PROSTAT KANSERİ tanısı ile klasik tedavilere geçilmiş. Ameliyat yapılmış, ilaçlar kullandırılmış ama sorun geçmediği gibi, baş ve yüz derisinde de melonom türü CİLT KANSERİ belirmiş. İki kanser ile uğraşmaya başlamışlar. Ama sonuç hiç iyi gitmemiş. Eşi emekli öğretmen hanımefendi alternatif çare aramaya başlamış. Selma Deviren isimli bir başka öğretmen yakınları, bir sorununu tedavi eden ve kanser üzerine de çok başarılı reçeteler hazırladığını bildiği Herbalist Atabay Güveloğlu'nu tavsiye etmiş.

Güveloğlu'na başvurup durumu anlatmışlar. Güveloğlu, 6 ay içinde bu iki sorunun da tamamen ortadan kalkacağını söylemiş ve bitkisel ilaçlarını göndermiş. Kullanmaya başlamışlar.

İlk iki ayın içinde cildindeki tüm kanser yaraları kuruyup dökülerek kaybolmuş. İki ay sonunda yapılan PSA ölçümü, hastalığın gerilemeye başladığını göstermiş. Gelerek yeni iki aylık reçeteyi ve ilaçları almışlar. Onu da kullandıktan sonra PSA nın tamamen normale indiğini görmüşler. Tamamlayıcı son iki aylık reçeteden sonra Fethi Tarakçı beyde ne cilt kanseri ne de prostat kanserinden en küçük bir eser kalmadığı görülmüş ve doktorlarca rapor edilmiş. Tüm aile Güveloğlu'na minnettar. Fethi bey sağlıklı şekilde yaşamına devam ediyor.

Eğer Güveloğlu'nun buluşu olan bu bitki özleri reçetesini uygulamamış olsa idi. Ağır kemoterapilere rağmen kalça leğen ve pelvis kemiğine metastaz (yayılma) yapacaktı. Daha sonra da iç organlara sıçrayarak en uzun bir-iki yıl içinde öldürecekti. Bilinen son budur. Olay bu kadar açık. Ancak Güveloğlu'nun kanser tedavisinde kullandığı ilaç yöntemi çok yüksek ve ileri bur düzeye ulaşmış durumda olduğundan bu hasta da ölümün eşiğinden kurtuldu ve 1996 dan bu yana  ikinci hayatını yaşıyor.

Fethi Tarakçı bey gibi çaresiz hasta olup da Güveloğlu'nun bu başarısından haberi olmayan binlerce hasta insan vardır. Bu web sitesini sunmamızın ana amacı işte budur. Başka insanların da haberi olsun ve uygun durumlarda iseler şifa bulsunlar istiyoruz.

Güveloğlu'nun hayat kurtaran başarısı kadar, bu başarıyı kamu oyuna duyurmak da mutlak bir insanlık görevi değil midir?

----- Original Message -----

From: yüksel asker

To: 'Atabay Güveloğlu'

Sent: Friday, July 25, 2008 11:33 AM

Subject: yardım edin lütfen :((
 

Atabay ağabey, internetten araştırma yaparken sitenizi ziyaret etme fırsatını buldum. Babam 7-8 aydır karın bölgesinden rahatsızdı, bu rahatsızlığından dolayı Hacettepe hastanesine gittik ama doktorlar bi teşhis koyamadılar ilk önce.Yapmış olduğum araştırmalarda hastalığının belirtileri pankreas kanserinin belirtileri ile aynıydı.ama doktorlar teşhis koyamadılar.ilk önce pankreasta kist olduğundan şüphelendiler ameliyat kararı aldılar.ameliyattan önce bi kaç tetkik daha yaptılar ve ameliyattan vazgeçtiler. 2 aylık bi süreç içerisinde belirtilerde azalma olmuştu.Belirtilerin azalması sonucunda doktorlar pankreasta iltihap dediler hiçbir tedavi uygulamadılar.ama babamın karın bölgesindeki bası hissi ve ishalliği geçmedi daha sonra ağrıları arttı. En son muayeneye gittiğinde kan testleri ve bir kaç tetkik sonucunda pankreastaki hastalığın akciğerin işlevini bozduğu sonuçları çıktı. Yani doktorlar ancak 8 aylık bi süreç sonunda babamın hastalığına bir teşhis koyabildiler.Teşhis için kaybedilen süre bu kadar uzun sürdüğü için tıp camiasına lanet okuyorum. Bu hafta biyopsi yapacaklar ve tedavi yöntemini belirleyecekler. Tedavi ise kesin kemoterapi olacak ama kemoterapi tedavisindeki başarı oranının çok düşük olması beni çıkmaz bir sokağa sürükledi ne yapacağımı bilemiyorum.Babam daha 51 yaşında ve bu sene emekli oldu.Kafasını dinleyip huzur bulacağı bu yaşlarda kanser illeti yakasına yapıştı.Lütfen bana yardım edin. elim kolum bağlı beklemek çok acı veriyor bana. Sizin mucizevi ilaçlarınızın sonuçlarını araştırdım lütfen bana yardım edin. Henüz hiçbir tedaviye başlanmadı.
 Bana cevap yazın lütfen.Allah'a emanet olun 

NOT:Güveloğlu yukarıdaki hastaya bitkisel ilaç göndermedi.İyileşmezdi ve 3-4 aya kadar kaybedilir duruma getirilmişti...

AŞAĞIDA İSE, HERBALİST ATABAY GÜVELOĞLU"NUN ÖZEL BİTKİSEL İLAÇLARI İLE HAYATI KURTULAN BİR HASTA YAKININ YAZDIĞI TEŞEKKÜR MEKTUBUNU VERİYORUZ...

 ----- Original Message -----

From: G YILDIRIM

To: 'Atabay Güveloğlu'

Sent: Monday, February 18, 2008 3:44 PM

Subject: MUCİZEVİ İYİLEŞME ÖYKÜSÜ

(...) MUCİZEVİ İYİLEŞME ÖYKÜSÜ:

 NUR HANIM 32 YAŞINDA VE 2 ÇOCUK ANNESİ.

ANKARA’DA YAŞIYORLAR.
NUR HANIMA TAM BİR SENE ÖNCE REKTUM KANSERİ TEŞHİSİ KONULDU. YAPILAN MUAYENE VE TETKİKLER SONUCUNDA TÜMÖRÜN ÇOK İLERLEMİŞ OLDUĞU,FİKSE TÜMÖR OLDUĞU,BU DURUMDA AMELİYAT EDİLEMEYECEĞİ SÖYLENDİ.

DOKTORLARIN İSTEĞİ DOĞRULTUSUNDA HEMEN KEMOTERAPİ VE  RADYOTERAPİYE BAŞLANDI. 2 AY SONRA AMELİYATA ALINDI. SONUÇ ÇOK KÖTÜYDÜ. TÜMÖR PELVİS BÖLGESİNİ TAMAMEN DOLDURMUŞ,KEMİĞE VE KARIN DUVARINA TUTUNMUŞ,YAKLAŞIK 10 CM. ÇAPINDAYDI. YAKIN METASTAZ VARDI. VE MAALESEF TÜMÖR ALINAMAMIŞTI.

 AMELİYATTA SADECE KOLOSTOMİ YAPILMIŞTI. DOKTORLAR ARTIK YAPILABİLECEK FAZLA BİR ŞEY OLMADIĞINI, TÜMÖRÜN ‘TAŞLI YÜZÜK HÜCRELİ’ OLDUĞUNU , BU TÜMÖRE KEMOTERAPİ VE RADYOTERAPİNİN HİÇ BİR ETKİSİ OLMADIĞINI VE HASTANIN EN FAZLA 1-1.5 SENE ÖMRÜ KALDIĞINI SÖYLEDİLER.

            AİLESİ UMUDUNU HİÇ YİTİRMEDİ. ALLAH DERMANSIZ DERT VERMEZ DİYEREK HEMEN ARAŞTIRMALARA BAŞLADI VE ÇAĞIMIZIN LOKMAN HEKİMİ ATABAY GÜVELOĞLU’NA ULAŞTI. KENDİSİYLE TELEFONDA GÖRÜŞEREK DURUM ANLATILDI.  HEMEN TEDAVİYE BAŞLANDI.

 HASTANIN DURUMU ÇOK İYİYE GİDİYORDU. 7 AY SONUNDA YAPILAN İNCELEMELERDE VE DOKTOR MUAYENESİNDE TÜMÖRÜN KÜÇÜLMÜŞ OLDUĞU,KEMİKTEN VE KARIN DUVARINDAN KURTULDUĞU VE TEKRAR AMELİYAT ŞANSININ OLDUĞU SÖYLENDİ. 7 AYDA TÜMÖR 10 CM. DEN 3.5 CM. E KADAR KÜÇÜLMÜŞTÜ. 
31 OCAK 2008’DE NUR HANIM TEKRAR AMELİYAT OLDU VE TÜMÖR ALINDI. YENİ PATOLOJİ RAPORUNA GÖRE İSE, VÜCUTTA KANSER TAMAMEN BİTMİŞTİ.

İNSANLARI BİLGİSİ İLE ÖLÜMLERDEN KURTARAN HERBALİST ATABAY GÜVELOĞLU NA, İYİLEŞTİRDİĞİ BİNLERCE İNSAN GİBİ BİZ DE
TÜM AİLE OLARAK MİNNETTARIZ...

NOT: Hastanın ve mail gönderenin adres ve telefonları bizdedir.Resmi makamlar istediğinde verebiliriz.

HER GÜN ONLARCA MİNNETTARLIK MEKTUBU VE TELEFONU ALMAKTADIR...

----- Original Message -----

From: KADER KEKÜLLÜOĞLU

To: 'Atabay Güveloğlu'
Sent:
Tuesday, December 23, 2008 12:32 PM
Subject:
minnettarlık

Merhaba sevgili hocam. Ben de sızın hastalarınızdandım...O haberi ilk aldığımda her şeye küsmüş hayatla bağlarımı koparmıştım...Çözum olmayacağını düşünüp ölüme biraz daha yaklaşmıştım ama her şey sizi TV de görmemle değişti, umuda kapılmıştım...ve o umut beni size getirdi  .... Şimdi sizin sayenizde hayata yeniden merhaba dedim.Bir gün tekrar yanınıza gelmek istiyorum ama bu sefer hastalığım için değil size teşekkür ve minnettarlığımı sunmak için....

AKCİĞER KANSERİ İÇİN BİR TEŞEKKÜR MAİLİ DAHA AŞAĞIDA

Original Message -----

From: yarali gonlum yarali gonlum
To:
'Atabay Güveloğlu'
Sent:
Thursday, March 27, 2008 12:37 AM
Subject:
akciğer kanseri için teşekkür ve bilgi

Sayın Güveloğlu, babam akciğer hastası idi. Sizin  ilaçlarınızla  iyileşti   23  ocaktan bu yana kullanıyor yani 2  aylık bir donem içerisinde  ilaçlarınız kanserin kökünü kurutmuş.Dün  babam  ct  scan girdi  doktorlar  şaşırdı  çünkü  babamınki   metastazdı.   Doktordan filmini istedim  babamın ct scani   yani  haftaya size de yollarım inşallah.Birde  bir  sorum  olacak  sayın Güveloğlu  sonra   tekrarlama  riski  var mi  bu  hastalığın ve ikinci  donem  gerekiyor mu ? babam  halen  devam ediyor sizin  ilaçlara  'size     minnettarız Tüm  ailecek minnettarız ve ' hayırlı  çalışmalar ve size   basarinizin  devamını  diliyoruz.  saygılar . 
 


From: ilir.feradi
To:
'Atabay Güveloğlu'

Subject:
Date: Sat, 24 May 2008 11:35:52 +0200
Sayın Atabay, ben iki ay önce size baş vurmuştum ,belki hatırlarsınız: eniştem Akciğer kanserine yakalanmıştı. geçen yılın mayasında KENDİSİNE KEMOTERAPİ UYGULANDI AMA HİÇ BİR İYİ sonuç edinilemedi Kendisinde metastazlar oluştu .3 hafta önce doktor dedi ki metastazlar beynine sıçramış. Size yeniden başvurunun sebep neden olan şudur ki sizin bana gönderdiğiniz cevap çok olumluydu ve biz bütün aile çok sevinmiştik amma şimdi durum hiç iyi değil ,hastamız kilodan çok duştu ve doktorların umudu yok.Biz İsveç'te yasıyoruz (gurbetçi) ama burada da umut yok bu hastalığa ,Siz simdi bize ne öneriyorsunuz ne yapabiliriz hasta 46 yasında ve akciğer ca küçük hücreli değil ama metastazları var beynine sıçramış ,bir umut varsa bize cevap verebilirsiniz yoksa da CANINIZ SAĞ OLSUN SAYGILAR  AHMET AİLESİ

GÜVELOĞLU'NUN YANITI İSE AŞAĞIDADIR:

--- Original Message -----

From: Atabay Güveloglu

To: Ilir feradi

Sent: Monday, May 26, 2008 1:36 PM

Subject: MAALESEF GEÇ KALDINIZ...

Merhaba,

Tekrar geçmiş olsun.İki ay önce ilaçlarımıza başlatsaydınız %50 üzeri kurtulma şansı vardı."Bir an önce başlatınız" demiştim.Artık bu aşamada hastanıza bizim ilaçlarımız da etki yapamaz.Geç kaldınız maalesef.Tıbbi tedavilerden sonuç alamayacağınızı söylemiştim.Kanserde tanı vardır ama tedavi yoktur.Sizi de kandırmışlar...
Yardımcı olamayacağım için çok üzgünüm.
Selamlar.

Herbalist Atabay Güveloğlu
 

----- Original Message -----

From: İzzet

To: info@herbalistatabay.com

Sent: Wednesday, July 22, 2009 3:46 PM 

Sayın hocam, ben mersin de polis olarak görev yapmaktayım. Eşim bazı kişilerin ve kuruluşların üzerinden acımasızca rant sağladığı Kanser  hastalığının pençesine düşmüş durumdadır. Leiomyo sarkom teşhisi konarak iki kez ameliyat oldu. ameliyat sonunda bazı organları alınmıştır, profesör  ikinci ameliyatta her şey iyi içini iyice temizledim hiç bir şey bırakmadım dedi ve 8 ay sonra yapılan tetkik sonucunda karın boşluğunda bir kitlenin nüksettiği söylendi ve yine kemoterapi almaya başladı.Şuan halen kür şeklinde devam etmektedir. Son yapılan tetkiklerin değerlendirmesinde  bazı doktorların akciğer ve karaciğerde  metastaz olduğu şeklinde raporlar çıkmaktadır.  Ciğerlerindeki bu rahatsızlığından dolayı tüm vücuda kemoterapi (Zehirli Kimyasal İlaç) verilmektedir.Bir ümit diye çaresiz bu ilacı uygulatmaktayız. 

    Hocam, kemoterapi ilacını üretenlerde, satanlarda, hastaya bu ilacı uygulayanlarda ALLAH korkusu olmadığını, her şeyin PARA için yapıldığını gözlerimle gördüm. Size yalvarıyorum, ALLAH rızası için  eşime yardım elinizi uzatmanızı bekliyorum. gerçekten bir ümit olacaksanız ne olur hemen yardım edin. Öbür tarafa hiç bir şey götürmeyeceğimize göre  bu insanları duası size cennetin kapılarını aralayacaktır, günahlarınız azalıp sevaplarınız çoğalacaktır . Gitmediğim doktor kalmadı  Ankara ya da gittim  hepsi aynı tetkiki koyup bu ilaç verilecek diyor. Bir memur olarak maddi ve manevi yönden daha fazla gücüm kalmadı .LÜTFEN EŞİME ACİL OLARAK NE YAPILMASI GEREKİYOR İSE YARDIM EDİNİZ BEKLİYORUZ. 

KANSER VE LÖSEMİ TEDAVİLERİNDEKİ BAŞARIMIZ A.B.D DAHİL, TÜM DÜNYA ÜLKELERİNDEN ÇOK DAHA İLERİDİR..BUNUN TÜM DÜNYA İNSANLARINA SUNULMASI GEREKLİDİR. DEVLETİMİZ BU KONUYA EL ATMALIDIR.BU BİR İNSANLIK GÖREVİDİR.

Herbalist Atabay Güveloğlu bu konuda diyor ki:

"Remisyondaki (Kemoterapi ile geçici bir iyileşme dönemine girmiş) tüm lösemili hastalar, verdiğim bitki özleri ile tamamen kurtuldular.1985 den bu yana yüzlerce çocuk, büyük, bayan, bay lösemili insanlar, Klasik tıpta başarı oranı sadece %1 olan bu öldürücü hastalığı özel hazırladığım bitki özleri kokteyllerini kullanarak yendiler ve hayata döndüler. Özel bitki özlerim beyin ile kemik iliği arasındaki bozulmuş koordineyi tekrar sağlayarak kemik iliğinin sağlıklı insanlarda olduğu gibi normal kan üretimine geçmesini temin etmektedir.Kalıcı tedavi sağlamaktadır.

Lösemilerdeki başarım %90 lardadır.Dünyadaki tüm bilim adamlarını davet ediyorum. Bunu, bir grup lösemi hastalarını tarafsız bir bilim kurulu önünde poliklinik uygulamalarla tamamen iyileştirerek ispat edeceğim. Bu özel bir çalışmamdır, başarımdır ve insanlık görevimdir.

Ayrıca Akciğer kanseri, mesane kanseri, prostat kanseri, kolon kanseri ve rektum kanserlerinde, lenfomalarda ve dil kanserlerinde uygulattığım bitki özleri kokteyllerim sorunu 6-9 ayda %90 başarı oranı ile ameliyatsız ve kemoterapisiz olarak ortadan kaldırmaktadır.

Benim bu 30 yıla yaklaşan çalışmam ve başarımın devlet eli ile ayrı bir hastane veya birimde Türk ve dünya hastalarına uygulatılmış olması, hem insanlık adına benzersiz bir sağlık girişimi olacak, hem de bir sağlık turizmi yaratılarak %100 ü doğal kaynaklarımızdan karşılanacak ilaçlarla ve dünya hastalarının devletimizin resmi tedavi merkezlerine kabulü ile hazinemize çok büyük miktarlarda döviz akacaktır.Bundan dolayı devletimizden ben şahsım adına asla tek kuruş para talep etmiyorum."5 YIL ÖNCE BARSAK (REKTUM) KANSERİNDEN KURTARDI:
Adı: Sıdıka Durnacı 55 yaşında emekli memur Ceyhan'lı aile, İstanbul'da kalıyorlar.

Hastalık ve iyileşme öyküsü:
Sıdıka hanıma konulan tanı REKTUM KANSERİ idi. Hemen ameliyat edilecek, anüs iptal olacak, kolostomi torbasını da yaşadığı sürece taşıyacaktı.Ameliyat sonrası KT ve RT uygulanacaktı.Bu vakaların azami yaşam süresi de 3 yıldır. Aile Ceyhan'lı olduğu için hemen, 2004 de Ünlü Herbalist Atabay Güveloğlu'na başvurdular. Güveloğlu, ameliyat olmamasını, ceviz büyüklüğündeki bu tümörün 6-8 ayda vereceği bitkisel ilaçları ile kaybolacağını söyledi. Ameliyatı iptal ettiler KT ve RT de olmayıp sadece bu özel bitki özlerini kullanmaya başladılar. 6 ayın sonunda tümör tamamen kaybolup gitti. Kanser markırları da normal oldu.Şu anda hiç bir sağlık sorunu yoktur.Aile Güveloğlu'na minnettar.
Bu tedavi de yine,Güveloğlu'nun yukarıda açıkladığı immünolojik  ve sitotoksik etkili bitki özleri tedavisinin bir ispatı olayıdır.Yakın gelecekte tüm dünya uygulanacağını umuyoruz.


BİR WEB SİTESİNDEN ALINTI AŞAĞIDA

Konu:Bitkisel tedavi hk.

Arkadaşlar,1,5 yıl kadar önce kayınvalidem kanser hastalığının maling melonom diye bir türü var.en tehlikelisi olandan.kaybettik.ben o zamanlar bu hastalığın tedavisi var mıdır derken internetten araştırma yaptım.ama maalesef yoktu.dünyada bu türden  kurtulan tek insan yok.araştırmalarımda bir siteyle karşılaştım ve eşimle mail attık.bize aşağıdaki samimi olduğunu düşündüğümüz cevap geldi

Geçmiş olsun.Çok üzgünüm.Bu kanser türünü hiç bir ilaç maalesef tedavi edemiyor bu günün teknolojisi ve tıbbı ile.Bu tür hastaları RT - KT vs. tıbbi yöntemlerle gittiği yere kadar götüreceksiniz.
Allah yardımcısı olsun.
Saygılar.
Atabay Güveloğlu


Yani istese adam bizim o anki durumumuzdan faydalanarak parayla ilaç verebilirdi.bizde o anki ruh halimizle mecburen alırdık.kim olsa aynı şeyi yapardı.sonuçta ortada bir can var.yani bize gelen mesajıyla Atabay bey in para gözü biri olmadığını anladık.ama sonuçta 3-4 ay içinde annemiz vefat etti.

ben o zamandan beri sitesini ara sıra girip ziyaret ediyorum.ve arkadaşlar o kadar çok kanserli hastayı iyileştirmiş ki.hastalar ve yakınları hayretler içinde kalıyor.modern tıptan umudunu kesenlerin 2.kapısı gibi.şimdi bunu niye yazdın diyenler vardır.balıkla da ilgisi yok ama bu amansız hastalığa yakalanan lar için belki de umut kapısı olacaktır.
BENİM KESİNLİKLE REKLAM FALAN YAPTIĞIMI DA DÜŞÜNMEYİN.

sadece zor durumda olan varsa belki bir çare olur diye paylaşmamdandır.teşekkürler.

http://www.amatorbalikci.net/showthread.php?tid=5385

KARACİĞER KANSERİNDE BİLE ONKOLOGLAR KEMOTERAPİ UYGULUYORLAR (!)...

----- Original Message -----

From: ismail aydoğan

To: 'Atabay Güveloğlu'

Sent: Monday, November 10, 2008 6:33 PM

Subject: annem karaciğer kanseri

Annem karaciğer kanseri ve başka organlara da sıçradığını öğrendik kemoterapi denen tedaviyi uyguladıktan sonra yataktan kalkamaz hale geldi sürekli ağrılarından şikayetçi ve geçen gün vücudunun ve güzlerinin sarı renk i aldığını gördüm sarılık olmasından şüphelendik ve uzun araştırmalarımdan sonra bir kaç Herbalist kişi ile görüştüm ama hiç birisi sizin gibi bana inandırıcı gelmedi bu yüzden sizden acil olarak yardım beklemekteyim bana yardımcı olabilir misiniz? Annemin bir an önce ayağa kalkması için lütfen bana yardımcı olun..
Annem daha 46 yasında ve hayattan ümidini kesmek üzere onun için neler yapabilirsiniz.
Umudumuz önce Allah sonra sizsiniz.
İvedi haberlerinizi bekliyorum saygılarımla..
İSMAİL AYDOĞAN

 

KANSER TEDAVİSİNDE HASTALAR, EN İYİ TEDAVİYİ BULMAK ZORUNDADIRLAR.
AŞAĞIDA YİNE MUCİZE BİR ÖRNEK...

----- Original Message -----

To: 'Atabay Güveloğlu'

Sent: Monday, April 07, 2008 10:22 PM

Subject: Göğüs kanseri vakası

Sn. Atabay Bey 

Sizle iletişime geçmemi, daha önce akciğer kanseri olup sizin ilaçlarınızla sağlığına kavuşan Muhsin Aydının oğlu Dursun Aydın tavsiye etti. 
Teyzem 3 gün evvel göğsünde fark ettiği tümör sebebiyle doktora müracaat etti. Bu gün ameliyat oldu ve 4-5 cm boyutlarında olduğu belirtilen tümörün kötü huylu olduğunun anlaşılması üzerinde göğsün tamamı ve 50 ad. lenf bezinden 15 tanesi alındı. Lenf bezlerinin alınmasının sebebi, kanserin lenf bezlerine sıçrayıp sıçramadığını tespit edip ona göre uygulanacak tedaviye karar verilecekmiş. Lenf bezleriyle ilgili patoloji sonucunun 3 gün içersinde verileceğini söylediler.
Doktor, hastalığın erken teşhis edildiğini tedavinin olumlu sonuç verme ihtimalinin yüksek olduğunu belirtti. 
Daha önce anne annem de aynı hastalıktan vefat etmişti. 
Sizden ricam bu hastalıkla mücadelede biz bir yol haritası çizmeniz. Kematorapinin insanı ne kadar yıprattığını, daha evvel anne annemin tedavisinden biliyorum. Dursun Aydının babası sizin tavsiyeleriniz ve hazırladığınız reçetelerle sağlığına kavuştu ve şu anda kanserden tamamen kurtulduğunu ve artık tedavi olmadığını biliyorum üstelik fazla kematorapi almadan. 
Lütfen bize yardımcı olun. Sizin tavsiyeleriniz benim için çok önemli. Lütfen mümkün olduğunca hızlı yanıt verin. 
Teşekkürler. 
Türkay Pektürk
 

----- Original Message -----

From: miray mermi

To: 'Atabay Güveloğlu'

Sent: Sunday, August 17, 2008 2:11 PM

Subject: ÇOK ACİL YARDIM!!!

Merhabalar Sayın Atabay Güveloğlu..
Halam 2 seneden beri kolon kanseri, kendisi 46 yaşında kemoterapi tedavisi gördü, ameliyata gerek olmadığını söylediler. geçen zaman içinde hep iyiye gittiğini söylediler ama günden güne eridi.
alternatif tıpa yönelmedik doktorlara güvendik,her kemoterapi alışı ona eziyet çektirmekten başka bi işe yaramadı.bundan 2 hafta önce rahmine sıçradığı ortaya çıktı, her doktor birbirinden farklı şeyler söyledi, en son gittiğimiz doktor bize ameliyatla temizlenebileceğini söyledi.Bunun üzerine hemen ameliyata alındı, ama rahim ve yumurtalıkları alınmadan sadece bağırsağı dışarı verilerek yara kapatıldı, güçlü bir moralle tekrar kemoterapiye başlanacağı söyleniyor ama biz buna da inanmıyoruz, Doktorlara olan güvenimiz sarsıldı. Şu an tek umudumuz doğanın şifalı eli ve sizsiniz.Bütün yorumları okudum, eğer bize de yardım ederseniz çok büyük dua alırsınız, sizden acele haber bekliyoruz.Ne gerekiyorsa yaparız . Numaramızı gönderiyorum Ümran -Tel  053.
... ...
..
KANSERDE ORGAN NAKLİ ASLA ÇÖZÜM DEĞİLDİR.KANSER BİR HÜCRE HASTALIĞI OLDUĞU İÇİN HÜCRE BAZINDA TEMİZLENMEDİKÇE YENİ ORGANI DA TÜMÖRLEŞEN HÜCRELER DOLDURUR. İŞTE AŞAĞIDA BUNA ÖRNEK OLAN BİR HASTA YAKINI MEKTUBU:

----- Original Message -----
From: "serkan aktürk" <serkanakturk2000@yahoo.com>
To: 'Atabay Güveloğlu'
Sent: Friday, December 12, 2008 4:18 PM
Subject: Karaciğer kanseri hk.

Merhaba Atabay Bey
Bitkisel yöntemlerle yaptığınız tedavileri ve iyileşen hastaların tavsiyelerini internetten okuduktan sonra size danışmaya karar verdim.Babam 2007 Ekim ayında ağrılarından dolayı hastaneye gitti ve karaciğerinde Hepatit-C ye bağlı tümör geliştiğini öğrendik. Doktorlar tek yolun nakil olduğunu söylediler. Şubat 2008 de babama karaciğer nakli yapıldı.İlk aylarda gayet iyiydi fakat Ekim 2008 de şikayetleri tekrar başladı.Yapılan tetkiklerde karaciğerin yine tümörle dolduğu tespit edildi.Ayrıca kemikte de küçük metastaz yapmış olduğunu gördük.Doktorlarımız tekrar ameliyatın mümkün olmadığını ve artık yapılacak bir şey olmadığını söylediler ve bize NEXAVAR adlı bir ilaç verdiler.1 aydır babam ilacı kullanıyor fakat pek faydasını görmedik.Yine ameliyat öncesindeki gibi kilo kaybetmeye ve yemek yememeye başladı.(son 5-6 gündür pek bir şey yiyemiyor).Şuan kendi işlerini görebiliyor.Bize  yardımcı olmanızı bekliyoruz şimdiden cevabınızı bekliyor ve teşekkür ediyoruz.
NOT:Maalesef bu hastaya artık yapacak bir şey kalmamış...İlaç gönderilmedi.

KANSERDEN KURTULANLAR GÜVELOĞLU'NU HERKESE TAVSİYE EDİYORLAR...

From: Gülay başyol

To: 'Atabay Güveloğlu'
Sent: Sunday, September 07, 2008 8:49 AM
Subject: kanser hastalığı için yardım ricası

Sayin Atabay bey
1957 doğumlu erkek kardeşime bundan 1, 5 ay akciğer kanseri teşhisi kondu. Hastalık maalesef diğer organlarına da yayılmış durumdaymış. Kendisi Mersin'de oturmakta  ve Adana Ç.üniversite hastanesinde tedavi görmektedir.
Kendisine şimdiye kadar 2 kemoterapi yapıldı , fakat kusma ve isal , tansiyon düşmeleri gibi  yan tesirleriyle bünyesi çok yıprandı. Cok halsiz kaldı. 3. Kemoterapisi de ayin 17 .sinde yapılacaktır , ama bünyesi çok zayıf düştüğü için yaptırmaktan korkuyoruz.
Sizin Çeşme de Levent Genç isimli akciğer kanserli tanıdığımız bir insan olan hastayı 3 yıl önce bitki özleriniz ile yardim ettiğinizi ve tamamen kurtardığınızı yakınlarından duydum.Onun için ben de kardeşim için size yazıyorum.
Kardeşime yardim etme imkanınız olabilirse ne yapmamız gerektiğini konuşmak üzere sizle irtibata gecmek isterim.Ben yarin ayrıca is yerinize telefon edip bilgi de alacağım.
Kardeşim durumunun aciliyeti dolayısıyla bana hemen bilgi vermenizi rica ederim.
Selam ve sevgilerimle
Gülay Başyol

GÜVELOĞLU'NA GELEN BİR MEKTUP VE CEVABI AŞAĞIDA

 Original Message -----
From:
Gülsüm Mahanoglu
To:
info@herbalistatabay.com
Sent:
Thursday, May 08, 2008 11:56 AM
Subject:
kanser

SAYIN ATABAY GÜVELOĞLU

ENİŞTEM BUNDAN 4,-5 AY ÖNCE BAĞIRSAKLARINDAKİ KİTLEDEN DOLAYI AMELİYAT OLDU VE KANSER TEŞHİSİ KONULDU. KEMOTERAPİYE BAŞLANDI 2-3 AY GİRDİKTEN SONRA KARACİĞER VE SAFRA KESESİ ARASINDA TIKANMA OLDU VE TIKANMA BAŞKA YERDE DE VARMIŞ. BU YÜZDEN AMELİYATTA EDİLEMİYOR İLAÇTA ALAMIYOR AYRICA KANSER KEMİKLERİNE DE İŞLEMİŞ. ŞU AN KARACİĞERİ BİTMİŞ 3-4 AY YAŞAR DİYORLAR. BU KONUDA YAPABİLECEĞİNİZ BİR ŞEY VARSA YARDIMINIZI RİCA EDİYORUM. İNTERNETTE YAZAN CEP TEL SİZE ULAŞAMADIM. BİLGİLENDİRMENİZİ RİCA EDERİM. İYİ GÜNLER

 Gülsüm MAHANOĞLU
Muhasebe Departmanı
AKADEMİ BİR GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ
LTD.ŞTİ.

 

Merhaba Gülsüm hanım,

Geçmiş olsun.Güveniniz için teşekkür ederim.

Bu aşamaya gelmiş kanser hastalarında artık ilaçların faydası olamaz.Övündükleri ve bitkisel ilaçlarımın önünü kesmek için her gün  televizyonlarda kanserlilerin %90 ını tıbbi tedavilerle kurtarıyoruz diye 60 milyon insanın gözüne baka baka yalan söyledikleri tıbbi kanser tedavilerinin sonucu her hastada işte budur maalesef.

Yardımcı olamadığım için üzgünüm.

Saygılar.

Herbalist Atabay Güveloğlu

 
     
 

 İŞTE; orum. çok çok teşekkürler. acaba gerçekten tamamen biter mi 6 ayın sonunda? Bize öyle ümit verdiniz ki en zor anımızda. Minnettarız. Size sağlıklı günler diliyorum.
İyi çalışmalar.
Asli Petek

BAŞKA  BİR İYİLEŞME ÖRNEĞİ: KOLON KANSERİ İDİ 14 YIL ÖNCE İYİLEŞTİ


Adı Bedrettin Gülşen- Makine mühendisi.50 yaşında.İzmir/Ödemiş'te kalıyor.
Cep telefonu:0542 649 68 71


Bedrettin bey 1993 de kolon kanseri tümöründen ameliyat oldu.Ama KT görmesine rağmen nüksetmişti.Bu çaresizlik içinde iken 1994 de Herbalist Atabay Güveloğlu'nu duyarak ilaçlarından istedi ve üçer aylık iki dönem yani 6 ay bu bitki özlerini damlalar halinde kullandı.Kanser hücre ve kitle bazında temizlendiği için 14 yıldan bu yana hiç bir sağlık sorunu olmadan yaşıyor.


12 YIL  ÖNCE LÖSEMİDEN KURTARDIĞIMIZ BİR BAŞKA ÖRNEK
Adı İsmail Balban- 36 yaşında.Uşak'ta esnaf-Denizli -Çivril doğumlu.
İsmail bey 1994 de ağır şekilde hastalanmış ve Ege Ün.Tıp Fak.Hast. KLL LÖSEMİ tanısı konularak kemoterapilere geçilmiş.Ancak her lösemi hastasında olduğu gibi üç ay kadar süren geçici iyileşmelerin sonunda nüks ettiği için artık kemoterapi  bile yapılamaz duruma gelmiş.Ünlü Herbalist Atabay Güveloğlu'nu duyarak 1996 yılında başvurdu.Üçer aylık üç dönem uyguladığı bu özel bitki özleri ilaçlarla tamamen kurtuldu bu öldürücü hastalıktan ve 12 yıldan bu yana sağlıklı yaşıyor.


    Her gün Güveloğlu'na yüzlerce hasta başvurur ve onlarca insan da özel bitkisel ilaçlarını isteyip alarak kullanmaya başlarlar.

    Yine her gün yukarıdaki gibi onlarca teşekkür mektupları alır. Her tedavisi ayrı bir olaydır, ve bu nedenle kanser, lösemi türleri, kalp-damar daralmaları, hepatitler ve sirozlar, sedef, lupus, beyinsel hastalıklar, ülser ve kolitler, kısırlıklar gibi pek çok çaresiz bilinen hastalıkların tedavisinde ilk akla gelen tanınmış ünlü bir bitkisel ilaç otoritesidir. Hastalıkları bilinenin dışında yorumlama esasına dayanan teorileri ile ünlenmiştir.

    Kanserdeki bu ileri tedavileri yanında sedef hastalığından kalp-damar daralmalarına kadar 200 den fazla önemli ve çaresiz bilinen sağlık sorununda % 50 den %100 lere varan bir başarı oranı ile bitkisel formüller ortaya çıkartmıştır. 20 yılda binlerce insan kurtulmuştur. Bu başlı başına bir olay başarıdır.

    Konvansiyonel tedavilerin sonu yoktur. Tanı kesin olarak tam yapılmakta ancak kanserin, tıpta kalıcı tedavisi dünyada henüz bulunamamıştır. SABAH gazetesinin 15 mart 2004 tarihli haberinde de okuyacağınız gibi, Güveloğlu'nun bitkisel ilaç tedavileri gibi böyle başarılı olaylara ve bu tedavilerin yaygınlaştırılmasına, sözde kanser ilaçlarından ve diğerlerinden büyük rantlar elde eden uluslararası ilaç firmaları çeşitli baskılar uygulayarak engel olmaktadırlar. Ancak bu tedavileri iyileşenlerden ve medya haberlerinden duyan, web sitemizden öğrenen ve bilen insanlar faydalanabilmektedir.

        

KANSER DEĞİL KANSER TEDAVİLERİ ÖLDÜRÜYOR.FORMSANTE DERGİSİNİN HABERİNİ OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

"Oyun bittiğinde şah da, piyon da aynı kutuya konur..." Atasözü
 

TIPTA PANKREAS KANSERİNİN TEDAVİSİ YOKTUR.KEMOTERAPİLER YARAR YERİNE ZARAR VERİYOR...İŞTE BİR HASTA MAİLİ BUNUN SON ÖRNEĞİ AŞAĞIDA.(Bu hastaya Güveloğlu bitkisel ilaç vermemiştir ağır hale gelmiş diye.)

----- Original Message -----
From: aysun yılmaz
To: info@herbalistatabay.com
Sent: Thursday, July 24, 2008 12:43 AM
Subject: ÇOK ACİL!PANKREAS BAŞI TÜMÖR TEDAVİ HK.
 
Sayın Atabay GÜVELOĞLU,
 
Annem pankreas başı tümör kanseri,70 yaşında.Sarılık tanısıyla hastaneye kaldırıldı.Tetkikler sonucu pankreas başı tümör tanısıyla,geçici stend yerleştirildi.12 gün sonra 21 Ocak 2008 'de operasyonla safra kesesi ve kalın bağırsağın bir bölümü alındı.Nisan'da kemoterapi başlandı.1 kür(7 seans)devam edildi.Bu zaman zarfında iyileşme olmadığı gibi hızlı kilo kaybı oldu.Bu arada akciğer,karaciğer(ve belki şimdi beyin)metastaz oldu.Operasyon sırasında 50 kg iken şu an (7 ay sonra) 35 kg vücut ağırlığına sahip.Yardımsız,kalkamıyor,yürüyemiyor,yemek yiyemiyor.Aşırı halsiz,yorgun,konuşma zorluğu çekiyor.Yani son günlerini yaşıyor demek belki daha doğru.Tek beklediğim bir mucize!!!Hastalık bu kadar ilerlemişken;hala birşey yapılabilir mi?Annem hayata döner mi?Bu konuda bir yardımınız ya da öneriniz olabilir mi?
Şayet yapılacak birşey varsa,lütfen çok acil cevap yazabilir ya da arayabilir misiniz,lütfen.İlginiz ve desteğiniz için çok çok teşekkürler,şimdiden.Hayırlı haberlerinizi sabırsızlıkla bekliyorum.
 
Saygılarımla
 
Aysun AYDOĞAN YILMAZ


Güveloğlu'nun teorisi şudur: Vücudun kendisinin ürettiği hastalıkların hiç birisi (kanser türleri, lösemi türleri, sedef hastalığı, spastik kolon, lupus vs. gibi) dıştan bu sorunlara yapılacak ilaç, operasyon gibi müdahaleler ve ilaçlarla asla kalıcı olarak geçmez. Bu sorunu ancak yine vücudun kendisi düzeltebilir. Verilecek maddeler bu nedenle vücudun bozulan kimyasını düzeltecek şekilde düşünülüp, bu amaçla hazırlanıp verilmelidir. Bu imkansız görülen sorunları, vücudun bağışıklık ve bozulan elektrik sistemi tekrar düzeltilerek tamamen gidermek mümkün olmaktadır.Güveloğlu'nun felsefesi, ilaçları ve başarısı da işte bundandır. İlaç araştırmanları bu yönde çalışmalıdırlar. Yeterli uyarı verildiği zaman insan vücudunun yenemeyeceği hiç bir hastalık yoktur. Bitkilerin bünyesinde ise bu cevherlerin hepsi mevcut ve saklıdır.Bütün mesele, Güveloğlu gibi bunları araştırıp çıkartmaktır.
 

 
 

KANSER OYALANMAYA GELMEZ!

Özellikle kanser türü hastalıklar hiç oyalanmaya gelmeyen öldürücü sorunlardır. Hasta veya yakınları, çok kısa süre içerisinde klasik tedaviler yanında en iyi ilaçları veya tedavi şeklini bulmak zorundadırlar. Şu andaki mevcut tıbbi kanser tedavileri hastanın ömrünü uzatmaya yönelik uygulamalardır. Kanser gerçek bir felakettir insan için. Bunu peşinen kabul ederek bu felaketten en kolay ve emin şekilde nasıl kurtulabilirim diye çaba sarf etmek gerekir. Alternatif destek mutlaka şarttır. Bilinçli ve en iyi alternatif ilaçlar uygulamaz ise hastaya ek bir zarar bile verilebilir.   

TIBBİ LÖSEMİ TEDAVİLERİ HER ZAMAN FİYASKO İLE BİTMEKTEDİR..
AŞAĞIDA İKİ HASTA MAİLİ...

--From: Mustafa Uncu

To: 'Atabay Güveloğlu'

Sent: Friday, March 27, 2009 11:10 PM

Subject: AML M2
 

Selamlar Atabay Hocam.
Ben İzmir Torbalı''dan Mustafa Azmi Uncu
Benim annem 56 yaşında ve 7 ay önce Aml m2 tanısıyla hastaneye yatırıldı.Doktorlar ilk başlarda hastalığın başlangıç aşamasında sayıldığını ve 5 kürlük kemoterapiyle tamamen kurtulur dedikleri hastalığına 4. kürden sonra (4.küre kadar her şey çok iyi gidiyor 5. küre gerek kalmayabilir dediler) İlikteki kanserli hücrelerin sayısında çok fazla artış olduğunu tedaviye tekrar başlanacağını ve çok daha ağır kemoterapi uygulanacağını eğer kemoterapiyi atlatabilse kurtulacağını söylediler.Annem çok daha ağır geçen kemoterapiyi atlattı fakat şimdide kemoterapinin artık işe yaramayacağını sadece ağzındaki yaraların iyileşmesi ve enfeksiyon kapmaması için antibiyotik tedavisi uygulanacağını ve trombosit desteği yapabileceklerini ve yapacak başka bir şeyin kalmadığını söylüyorlar. 
 
Hocam annem şu anda çok halsiz ve kötü durumda Ağzında ve dudaklarında kemoterapiden kaynaklanan yaralar var haftada 2 defa trombosit veriliyor.
Allah' tan tek dileğim sizden hayırlı haberler almak.
 
Lütfen bize yardımcı olur musunuz hocam.
Allah sizden razı olsun.
 

--
--- Original Message -----
From: sedat bayer
Sent: Monday, July 06, 2009 10:14 PM
Subject: hastalığımın tedavisi konusunda

Sayın Atabay Bey,

Ben Sedat Bayer, İzmit-Kocaeli doğumlu ve 63 yaşındayım. 09.Mart 2008 yılında kolon ca teşhisi konuldu. Kalın bağırsaktan karaciğere metastaz yapmış. 4. evrede, en büyüğü 9x12,5 cm olan kitlelerin tedavisi için 09.Nisan 2008 tarihinde başlayan kemoterapi ile kitleler 2008 yılı sonuna doğru % 70 oranında küçüldü. sonra tekrar büyüyerek 2009 haziran sonunda baştaki büyüklüklerine erişti. Bazı kitleler de birleşti. Toplam 20 kemoterapi aldım. Sıfır elde var sıfır.

Benim rahatsızlığım için sizin ilaçlarınız ile sil baştan yeni tedaviye başlamak istiyorum.
Hayatı ve yaşamayı gerçekten çok seven hiçbir zaman ümidimi kaybetmeden hastalığa karşı büyük ölçüde direnmek suretiyle halen mücadelemi sürdürüyorum. En sonunda çocuklarıma sizin ilaçlardan kullanmaya başlayayım mı diye sordum. Şimdi araya dışarıdan gelecek ilacı bekleme süreci girecek. Aynı hem kemoterapi hem de bitkisel ilaçlar kullanılır mı? Bilmiyorum. Çok zaman kaybettiğimi de zannediyorum. Şu esnada evde internetten sitenize ulaştım. NE YAPMALIYIM.size yeni ve taze ümitler ile yazıyorum selamlar ve iyi çalışmalar

 Saygılar 06 Temmuz 2009 Pazartesi

 
 

----- Original Message -----
Sent: Friday, December 04, 2009 11:58 PM

    Sny. hocam
 Öncelikle  yaptığınız  bu hayırlı iler için teşekkürler.benim sorunun babamla ilgili kendisi 54 yaşında  ve eylül 2008 de konan akciğer kanseri hastası  bu aşamaya kadar  akciğerinin sol lopunda 7 cm olan bir tümör vardı akabinde   tedavisi oldu ve belli aralıklarla  8 kur kemoterapi gördü  fakat yarası daha da  büyüdü en son  eylül ayında kemoterapi aldı ancak  bir fayda görmedik sürekli  iştahı kesiliyordu  nitekim bir aydır  hastalığının neticesinde  yatağa mahkum  felçli yatıyor ayrıca  vücudunun belli yerlerinde  yaralar var  bu yatmaktan deniyor  ayakları baldırları topuk kısımları ve en çok da  kuyruk sokumunda derin ve oyuk yaklaşık 2 cm derinliğinde 10 cm çapında yaraları var ve her gün pansuman oluyor   ayaklarda his  yok  ihtiyaçlarını annem görüyor..babam bu durumu nasıl atlatır ve sağlığına  nasıl kavuşur  ban bilgi verirseniz sevinirim  telefon  numaram ve maillimi bırakıyorum  bana ulaşır ve yardımcı olursanız  minnettar kalırım.. saygılarımla
 
  Baki Büyükmertoğlu
  

ÜMİTSİZ OLMAYINIZ...YAKIN BİR GELECEKTE BİTKİ ÖZLERİ İLE HER KANSERLİ KURTULACAKTIR... BU GÜN İYİLEŞME ORANINI %70 LERE ÇIKARTAN ATABAY GÜVELOĞLU  BUNU BİLİM DÜNYASINA KANITLAMIŞTIR!
Uygarlığımız bu düzeye her konuda Güveloğlu gibi özel araştırmacıların başarılı çalışmaları ve buluşları sayesinde gelmiştir.İlimin üzerinde unvan ve rütbe yoktur. Aslolan, insanlığın emrinde olmak ve insanlığa faydalar sunabilmektir.

GÜVELOĞLU'NA GELEN BİR MEKTUP VE CEVABI AŞAĞIDA

 Original Message
From:
Gülsüm Mahanoglu
To:
'Atabay Güveloğlu'
Sent:
Thursday, May 08, 2008 11:56 AM
Subject:
kanser
 SAYIN ATABAY GÜVELOĞLU

ENİŞTEM BUNDAN 4,-5 AY ÖNCE BAĞIRSAKLARINDAKİ KİTLEDEN DOLAYI AMELİYAT OLDU VE KANSER TEŞHİSİ KONULDU. KEMOTERAPİYE BAŞLANDI 2-3 AY GİRDİKTEN SONRA KARACİĞER VE SAFRA KESESİ ARASINDA TIKANMA OLDU VE TIKANMA BAŞKA YERDE DE VARMIŞ. BU YÜZDEN AMELİYATTA EDİLEMİYOR İLAÇTA ALAMIYOR AYRICA KANSER KEMİKLERİNE DE İŞLEMİŞ. ŞU AN KARACİĞERİ BİTMİŞ 3-4 AY YAŞAR DİYORLAR. BU KONUDA YAPABİLECEĞİNİZ BİR ŞEY VARSA YARDIMINIZI RİCA EDİYORUM. İNTERNETTE YAZAN CEP TEL SİZE ULAŞAMADIM. BİLGİLENDİRMENİZİ RİCA EDERİM. İYİ GÜNLER

 Gülsüm MAHANOĞLU
Muhasebe Departmanı
AKADEMİ BİR GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ
LTD.ŞTİ.

 

Merhaba Gülsüm hanım,

Geçmiş olsun.Güveniniz için teşekkür ederim.

Bu aşamaya gelmiş kanser hastalarında maalesef artık hiç bir ilacın faydası olamaz.

Yardımcı olamadığım için çok üzgünüm.

Saygılar.

Herbalist Atabay Güveloğlu

 

Original Message
From: Dagli
To:
'Atabay Güveloğlu'
Sent: Sunday, January 28, 2007 7:10 PM
Subject: AKCİĞER KANSERİ

Sayın Atabay Bey,
İnternette kanserle ilgili bilgiler ararken sitenizi ve sizi tanıma fırsatını buldum. Ben hemen konuya girmek istiyorum. 57-58 yaşlarında olan ablama akciğer kanseri teşhisi kondu. Kalbin hemen arka tarafında 5-6 cm'lik iki kitle ve diğer yerlerde de birkaç tane 2'şer cm'lik kitleler olduğu söylendi. Doktor, hiç ümit olmadığını, ne kadar yaşarsa kar olduğunu söylemiş." Madem hiç ümit yok diyorsunuz o zaman şifalı bitkilere yönelebilir miyiz?" diyen yeğenlerime de sakın ne olduğunu bilmediğiniz otları denemeyin, bilime güvenin, demiş.
Atabay Bey, doktor hiç ümit vermediği gibi alternatif arayışlara da yönelmeyin, diyor. Bu nasıl bir mantık ben anlayamadım. Göz göre göre ölümünü her an bekleyin diyor, bir yandan da sakın başka yolları denemeyin diyor.
Şifa mutlaka Allah'tan buna tüm kalbimle inanıyorum. Ama sebeplere sarılmak ve çare yollarını aramak da vazifemiz. 
Atabay Bey, bize ne önerirsiniz? Ne yapmamız lazım? Sizden cevap bekliyorum. Ayrıca ablama şu an kemoterapi uygulandığını da bildirmiş olayım. Bir başka vermem gereken bilgi de ablam hayatında sigara kullanmamış bir kişidir. Cevabınızı sabırsızlıkla bekliyorum. İnşallah ablamın hastalığının iyileşmesine siz sebep olursunuz.     

N.DAĞLI

 

Asilbeyli Köyünde Vefat.

Köyümüz halkında N.Dağlı'nın kız kardeşi Asilbeyli Köyünde evli Kerime DAĞLI(KENAR) 10/09/2008 tarihinde yakalandığı hastalığa yenik düşerek hakkın rahmetine kavuşmuştur.Merhumun cenazesi Asilbeyli köyünde toprağa verilmiştir.Merhuma Allahtan Rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz. Not haber bize geç ulaştığından bugün haber yapılmıştır........HABER
, http://www.kavakderekoyu.com/sitesinden alınmıştır.

11 Eylül 2008 - 2:39:07 PM - 27 günlük
Ekleyen editör:
kirklar

-

 Original Message -----
Sent: Wednesday, August 05, 2009 10:31 PM

merhaba atabey.ben İstanbul'dan Birgül.Benim de annem hasta ve acilen yardımlarınızı bekliyoruz.annem 61 yaşında kolon ca. Geçen sene yani 2008 in nisan ayında ameliyat oldu ve ameliyatta karaciğerde de varmış temizlemiş doktor ne temizlikse...Annem Cerrahpaşa hastanesinde ameliyat oldu.8 kür kemoterapi verdiler.K.terapi bittikten sonra bu sene 2009 un mart ayında tekrar ameliyat oldu bağırsak kapatıldı.neyse 3 ay sonra annemin kontrolü vardı bizden pet çektirmemizi istediler.Çektirdik karaciğerde tekrar çıktığı yetmiyormuş gibi akciğerde de varmış.Yine kemoterapi verdiler başkada bir şey bilmiyorlar.Anca kemoterapi...
15 günde bir 14 kür...Bu arada anneme port takıldı kemoterapi için.ilk kürü aldı ve ikinci hafta sonu alacak.ne olur yardım elini bize
de uzatın.Annem çok acılar çekti ameliyattı terapiydi.çok yorulduk.Babamızı 6 yıl evvel kaybettik annemi kaybetmek istemiyoruz hayatta ondan başka kimsemiz yok.ne demişler ana gibi yar Bağdat gibi diyar olmaz.Ben de 2 çocuk annesiyim ama annem böyle olalı çok perişan olduk.Açık ve net söyleyin annemin düzelme şansı var mı? iyileşir mi annem?.Ne olur hayırlı haberler verin.Bu arada annem çok temiz kalplidir ne dua ettiyse olmuştur sizi hiç duasız bırakmaz önce Allah tabi sonra siz.annem düzelsin sizi ziyarete de gelir.Yeter ki yardım edin.Şu mübarek kandil akşamında hayırlı haber verin.ararsanız sevinirim.Kemoterapi denilen illet mahvediyor annemi. Yani bir mucize olsa da şu hastalık gitse annemden ne kadar çok isterim bir bilseniz.tabi kilo vermeye de başlıyor terapi aldığı zaman.zaten çok zayıfladı.Bize yardım edersiniz değil mi?.iyleşirmi sizce annem.ne dersiniz.hayırlı akşamlar.hayırlı kandiller.

Yukarıdaki ağır hasta için bitkisel ilaç hazırlayarak ÜCRETSİZ gönderdik.Allah yardımcısı olsun.Ama tedavi diye mahvetmişler...From:
burcu saylam

To: 'Atabay Güveloğlu'

Sent: Tuesday, October 14, 2008 4:00 PM
merhaba atabay bey,

anneme yaklaşık iki yıl önce AML M2 teşhisi kondu. hemen kemoterapilere başlandı. önceleri iyi cevap verdi,tüm tedaviler başarıyla geçiyordu. tedavilerin bitip tam remisyon elde edildikten sonra yaklaşık 4 ay kan değerleri normal seyrettikten sonra hastalığın nüks ettiğini anladık. tekrar 2 kür kemoterapi aldı ve allojeneik ilik nakli düşünüldü. mayıs 2008de ilik nakli yapıldı. yine herşey çok güzel giderken eylül ayında tekrar nüks ettiğini öğrendik. şimdi hastanede kemoterapi görüyor ve donöründen lökosit infüzyonu yapılacak sanırım. bu arada blastların akciğer zarlarına ulaştığını öğrendik ve tedavi ile bu sorun gerileyecektir dediler. Ama artık doktorların sözlerine.inanmıyorum.Bu güne kadarki tedavileri fiyasko oldu...

sizden ricam şimdi ne yapmamızı önerirsiniz?
lütfen bize de yardımcı olun.
saygılarımla..

From: deniz akantan
To: 'Atabay Güveloğlu'
Sent: Tuesday, February 10, 2009 11:19 PM
Subject: karaciğer-akciğer

Merhaba Sayın Hocam,
teyzeme 1 yıl önce karaciğer kanseri teşhisi kondu. Kitle ameliyatla alındı fakat tekrar lekelerin görüldüğü belirtildi, 2. bir ameliyat, tümörlerin atardamara yakın olması nedeniyle yapılamadı.
Doktorlar kemoterapiyi  önerdiler ve 8 hafta boyunca bu amaçla İstanbul'a gitti geldi. Ama 8 haftanın sonunda doktorlardan kemoterapinin de bir faydası olmadığı sonucunu aldı, hatta akciğerde de bazı lekeler görülmeye başlamış, bir de siroz varmış..ameliyat da olamadığı için 2-3 hafta önce doktorlar NEXAVAR adlı bir ilacı kullanmasını söylediler, ilk kutuyu kullanıyor teyzem, şimdi çok halsiz, iştahsız..ilacın tümörlere giden damarları kuruttuğu belirtilmiş, umutla onu  kullanıyor ama ben çok korkuyorum, bir şey de diyemiyorum, gayet de umutlu..
ne yapabiliriz lütfen yardımcı olur musunuz...?
sizce iyileşir mi, bu bitkisel tedavi yöntemi için geç sayılmaz değil mi??:(( ne yapabiliriz..?

----- Original Message -----
From: kahraman_elif
To:
'Atabay Güveloğlu'
Sent: Monday, November 14, 2005 11:15 PM
Subject: Acele cevabınızı bekliyoruz

Sayın Atabay Bey;

Yaptığınız tedavileri Internet aracılığıyla öğrendim ve insanlık namına yaptığınız bu çabadan dolayı öncelikle sizi tebrik eder ve başarılarınızın devamını dilerim. Sizden dayım için acil yardım istiyorum.Biz İstanbul da ikamet etmekteyiz.Dayımın durumu gerçekten çok ciddi yazdıklarımı okuyunca bunu sizde anlayacaksınız. Kendisi akciğer kanseri ve dediğiniz gibi kendisine hekimlerimiz en fazla 1 sene ömür biçtiler. Kemoterapi oldu fakat kemoterapi böbrek yetmezliğine sebep olunca doktorları kemoterapiyi kestiler. Tedavisine bir müddet ara verdikten sonra radyoterapiye başlandı fakat bu tedavide pek yeterli olmadığından kanseri kemiklerine sıçradı. Bacağındaki ağrıların artması üzerine doktorlar ağrı kesici vererek bizi her defasında eve geri yolladılar ve bacağı için 4 günlük radyoterapi oldu. Fakat buda pek yeterli olmadı sanırım çünkü şuan aşırı bir kilo kaybıyla karşı karşıya. Saydığım tedavilere başlanmadığı zaman durumu bundan çok daha iyiydi. En azından dolaşabiliyor, gezebiliyor, çalışabiliyor ve yemeklerini düzenli bir şekilde yiyebiliyordu fakat şuan sadece yatıyor zayıflıktan ayakta dikilemeyecek durumda, ağzından kan ve küçük parçacıklar geliyor. Annesi, babası, eşi ve çocukları memleketimiz olan Bayburt ta olduklarından ve artık doktorların yapabileceği bir şey olmadığını düşünerek bin bir güçlükle ailesinin yanına Bayburt'a gitti. Şuan teyzemden aldığım bilgilere göre bilincini kaybetmeye ve etrafındakileri tanımamaya başlamış, nefes alamıyormuş anlayacağınız gün geçtikçe durumu daha da kötüleşmekte, bizlerde elimiz kolumuz bağlı bir şekilde ne yapacağımızı kara kara düşünmekteyiz. Kim ne dediyse maddi durum el vermediği halde o ilacı temin ettik yedirmeye çalıştık fakat hiçbirini yediremedik.4 tane çocuğu var ve yaşı daha çok genç. Ne olursunuz Allah rızası için bize yardım edin.
En kısa zamanda cevabınızı ve önerilerinizi bekliyoruz. Şimdiden çok teşekkürler...

Elif KAHRAMAN


NOT : Güveloğlu elbette bu aşamaya getirilmiş bir hastaya ilaç vs. verememektedir. Üzülerek olumsuz yanıt vermiştir Elif hanıma...

----- Original Message -----
From: ". ."

To:
'Atabay Güveloğlu'
Sent: Tuesday, November 15, 2005 12:19 AM
Subject: doktorların elinden birşey gelmiyor
Sayın Atabay Güveloğlu

Babamın 29 Haziran 2004 tarihinde midesinin tamamı alındı mide etrafındaki 17 lenf bezinden 10 tanesinde kansere rastlandı.21 gün aralıklarla 10 kür kemoterapi yapıldı.100de 95 kanser atlatıldı denildi 2 ay sonrasına tomografi için gün verildi günün 15 gün kala mayıs 2005 tarihinde babam da aşırı kilo kaybı başladı (80kilodan 58 kiloya düştü şu an ise 45 kilo) tomografide karaciğerde kanser tespit edildi karaciğer ameliyatına girildi bütün vücuda yayılımın başladığı görüldüğü için kitleler alınmadan kapatıldı 14 gün ara ile 2 gün üst üstte 5 kür kemoterapi yapıldı bundan sonra çekilen tomografide hastalığın yayıldığı görüldü kemoterapi bile yapılamaz denildikten sonra eve gönderildi şu an ak ciğerler iltihap ve su topladı nefes yetmezliğinden hastanede dahiliye de yatırıyoruz oksijen tüpüne bağlı günde üç dört defa buhar yapılarak ve ağrı kesiciler uygulanarak tedavi, devam ediyor günde bir şişe serum veriliyor ağızdan 3.4 kaşık çorba ve üç beş yudum sudan başka bir şey alamıyor sağ bacak kasığa kadar şiş sol bacak dize kadar şişmiş durumda midede de şişlik başladı.Geceleyin ağrıdan çok sıkıntıdan hiç uyuyamıyor buradaki doktorlar yapılacak bir şey yok diyor beklemede kalmamızı söylüyor bu durumda sizin öneriniz nedir? Saygılar.

NOT : Güveloğlu'nun bu hasta yakınlarına yanıtı da maalesef bu aşamada yapacak hiç bir şeyin ve ilacın olmadığı yönünde olmuştur...

BİR BAŞARI VE BİR BAŞKA YARDIM İSTEME E-MAİLİ:

----- Original Message -----
From: zahide aydin
To:
'Atabay Güveloğlu'
Sent: Monday, April 17, 2006 1:11 PM
Subject: Akciğer kanseri için yardım..


SN. HERBALİST ATABAY GÜVELOĞLU BEYİN DİKKATİNE,

Bir tanıdığım sizden 4 yıl önce aldığı bitkisel tedavi sayesinde akciğer kanserini tamamen yendi. Web sayfanızı da inceledim. Yardımcı olacağınıza inanıyorum.Ben babam için sizden yardım istiyorum. Yapılan muayene sonuçlarını anlatmaya çalıştım.

AKCİĞER KANSERİ
Bundan 2 yıl önce öksürük ve öksürürken titreyip dengesini kaybetmeye başladı. Doktora gittiğimizde İstanbul Süreyya paşa göğüs hastalıklarında tedavi görmeye başladı. Çok küçük yaşlardan beri (10 yaşından beri) sigara kullanıyor ve alkol alıyor. (...)

Siz bu konuda nasıl bir tedavi uygun görüyorsunuz ?
Saygılarımla
ZAHİDE AYDIN


İŞTE GÜVELOĞLU MUCİZESİNE BİR ÖRNEK DAHA..

----- Original Message -----

From: Dilara Yaylaoglu

To: 'Atabay Güveloğlu'

Sent: Sunday, October 28, 2007 3:00 PM
 

Sayın Atabay Bey,
Sizin adresinizi arkadaşım Zehra'dan aldım onun kanser babasını ayağa kaldırmışsınız resmen bir mucize gibi... benim babamda maalesef kanser hastası almancasi Blasentumor idrar torbalarından baya büyümüş tümör kara ciğerine kaplamış az sağ böbreğine ver akciğerlerine akciğerlerini tam sarmamış ama nefes almakta zorlanıyor 4mm kadar büyüklüğünde imiş (.....) babamın raporlarını fakslan tercüme etmeden gönderiyorum.şimdilik hoşça kalın.
 
Saygılarla
 
Ayten Yaylaoğlu
Adres: Mozartstrasse 7  88255 Baienfurt           Deutschland Tel: 0751/544500

 

----- Original Message -----

From: 123volkan81

To: 'Atabay Güveloğlu'
Sent: Friday, January 11, 2008 2:48 PM
Subject: Çare


sayın Atabay bey öncelikle dahi buluşlarınızla birkaç yakınımın kanser hastalıklarında kalıcı çözümüne merhem oldunuz.Bu konuda takdire şayansınız.Benim sorunum da sedef rahatsızlığım var.Bu konu hakkında sizden kısa bilgi aldım teşekkür ediyorum.  Siz kanseri yendirmiş biri olarak bu amansız hastalığa da çare olursunuz.Bu konuda ispatlarınız göz önünde olduğundan güvenim sonsuzdur. Acilen yardımlarınızı istirham ediyor ve saygılarımı sunuyorum
123volkan@mynet.com

----------------------------------------------------------------------------------

----- Original Message -----
From: nil.oktay
To:
'Atabay Güveloğlu'  
Sent: Monday, May 22, 2006 9:29 AM
Subject: kolon kanseri

Merhabalar...
Öncelikle sitenize rasgele denk geldim ancak okuyunca hemen yazmak istedim.Babam kasım ayında ameliyat oldu ve başarılı geçti..Kalın bağırsak kanseriydi,doktorlar erken teşhis demişti bizde çok sevinmiştik tabii.Ancak 12 seans kemoterapi alması gerekti ve tedavi başladı.Önceleri her şey iyiydi ama şu an verilen ilaçlar babamı gözümüzün önünde eritiyor...Doktorlar her şey yolunda normal bunlar diyor ama babamı gördükçe bizde mahvoluyoruz. Şuan son 3 seans kaldı,doktorlar bir daha kemoterapi görmeyecek ancak son bir ameliyatla bu hastalığın kökünü kazıyalım diyorlar..Şu an ağzı ilaçlardan dolayı yara içinde ve dili şişti.yemek yiyemiyor,ve halsiz düşüyor,bazı ilaçlar verdiler ama ağız için şuan kemoterapi gördüğü için fazla bir şey yapamıyorlar..Öncelikle her şey Allah'tan ama tabi doğa ve bitkilerde..Bu kadar bitkiyi sadece görelim ve koklayalım diye yaratmadığını düşünüyorum....Lütfen bize yardım edin,en kısa zamanda mailinizi bekliyorum. Saygılar.

 

----- Original Message -----
From: fatih802
To: 'Atabay Güveloğlu'
Sent: Thursday, December 25, 2008 11:24 PM
Subject: karaciğer kanseri
 
iyi günler syn. Güveloğlu ben 50 yasında bayanım... 9 ay önce karaciğer kanseri olduğumu öğrendim, şuan kemoterapi görüyorum 11. kürü aldım amam yine de kolona metastaz yaptığı için nisan 2008'de kolon ameliyatı oldum karaciğerimdeki kitle 15x10x12cm olduğundan  ameliyat olamıyorum. Kemoterapilerle  hiçbir küçülme olmadı Ca:487 kemoterapinin faydası olmadığını düşünüyorum. ne yapmam gerekiyor bana yardımcı olursanız sevinirim...

----- Original Message -----
From: "Turkan türk"
To:
'Atabay Güveloğlu'
Sent: Sunday, June 18, 2006 9:47 PM
Subject: Meme kanseri ve metastazları için
lütfen acil cevap bekliyorum

Size şimdiden teşekkür ediyorum.  Kanser karşısında çaresiz kalmak kadar kötü bir şey olamaz bir insanın gözünüzün önünde eridiğini görmek anlatılabilecek bir duygu değil.Sizden annem için yardım isteyeceğim beni bilgilendirirseniz sevinirim.
Annem 2002 yılında meme kanserine yakalandı ve ameliyat oldu sol göğsü alındı kemoterapi tedavisi arkasından ışın tedavisi gördü ve temizlendi dediler. 1yıl sonra kemiklerine sıçradı yeniden tedaviye başlandı yine ışın ve kemoterapi tedavisi. gördü ama 2005 yılanda akciğerine sıçradığını söylediler.Kemoterapi almaya devam ediyor ama ca oranları düşüyor, kemoterapi kesilince yeniden çıkıyor şu geçen hafta aniden sara nöbeti geçirir gibi bayıldı ve hastaneye kaldırdık bu kez beyine sıçradığını söylediler.Bu yüzden MR çektireceklerini söylediler bu geçirdiği bayılmadan sonra çok halsiz düştü ?u an doktoru beyne sıçramış,ışın tedavisi yapalım diyor. Özetle, annem meme kanseri ama,meme ameliyatı olduktan sonra onca sözde tedaviye karşın akciğer ve kemik metastazı ve şimdi de beyine sıçramış bir vaziyette...3 yıldır aldığı kemoterapinin hiç bir faydası olmuyormuş meğer.Maalesef durum budur Sayın Güveloğlu. Sizden lütfen acil cevap bekliyorum ona göre,ne önerirseniz onun tedavisi başlanacak.Lütfen yardımcı olursanız sevinirim.
.
 

----- Original Message -----

To: 'Atabay Güveloğlu'

Sent: Monday, February 18, 2008 10:42 AM

Subject: ALL LÖSEMİLİ ÇOCUĞUMUZ HK.

Merhabalar Atabey Bey

 Ben geçen hafta telefondan ALL lösemi hastası yeğenim için sizinle görüşmüştüm.Benden  birtakım değerler istemiştiniz .Cuma günü alınan değerleri aşağıya yazacağım.Anımsamanız için tekrar hasta hakkında bilgi vereyim.

 Hastanın adı Mert Karaman.6 yaşında. Almanya 'da yaşıyor.Boyu:1.13cm  kilosu:22,5 Doğum tarihi :19/12/2001 Mert yaklaşık 2.5 yıldır hasta.Ancak lösemi teşhisi hemen hemen 3 ay önce konuldu o tarihten itibaren hastanede ne yazık ki.

Hastalandığında ilk başta Almanya'daki Dr.lar kan değerleri düşük dediler. 2.5 yıldır aralıklı olarak çocuktan kan aldılar, bazen biyopsi için parça aldılar. Bu süreç için de ailem çocuğun sarılık olduğunu düşünüyorlardı. Dr.lar net olarak sarılık dememişlerdi.Bu yaz tatile geldiklerinde karnı şişti.Meğer karaciğer ve dalağı büyüyormuş.

 Aralık 2007 sonuna doğru Mert bayıldığı için hastaneye kaldırıldı.Yine parça ve kan aldılar. Parça alırken bir damarı çok ince olduğu için Dr.lar yanlışlıkla damarını kestiler çelik iple diktiler.Daha sonra eve gönderdiler.Eve geldiğinin ertesi günü çocuk yine bayıldı ancak bu sefer ya burnundan yada ağzından kan gelmiş hava ambulansıyla zor hastaneye yetiştirmişler.Mert'ten en son parça aldıklarından sonra Mert komalık oldu.Yaklaşık 1 aydan fazla yoğun bakımda kaldı.

Verilen kemoterapi ilaçları sonucunda çocuğun iç organları 1 Şubat 2008'de ilaçtan mahvoldu bütün vücudu şişmiş tanınmaz hale gelmiş.Dr.lar 1 şubat akşamı sabaha çıkmaz diye beklemişler.Ancak yaşadı.5 Şubatta artık yapacak bir şey yok diye fişi çekmeye karar vermişler ailem müsaade etmedi Ertesi gün iyiye gittiğini görünce Dr.lar tedavi etme kararını aldılar.Şuan tedavisi devam ediyor.Bütün saçları döküldü.Şu anda ayaklarının üzerinde çok zor duruyor ancak hiç yürüyemiyor.Dr.lar yemek yemeye başlarsa 1 haftalığına eve gitmesine müsaade edeceklerini söylemişler. Ancak yemek yemek istemiyor,  yese de çok az yiyormuş.Sizin ilacınızın ona iyi geleceğini düşünüyorum.

 Bilgilerinize, Saygılarımla
 İrtibat: Dilek Arslan
 

  Atabay Güveloğlu'nun
çıkmakta olan kitaplarından birisi


AML LÖSEMİDEN ATABAY GÜVELOĞLU'NUN KURTARDIĞI İLGİNÇ BİR VAKA DAHA...
Adı:Elif Aktürk Dörtyol'da oturuyorlar.  Evli ve bir kız çocuğu var. Elif hanım 5 yıl önce kan kanserinin en kötüsü olan AML lösemi hastalığına yakalanmış. Adana ve Kayseri'deki Tıp Fak. Hastanelerinde gördüğü kemoterapiler ve kemik iliği nakli sonucu vermemiş ve  2 yıl öncede  vücudu iflas ettiği için evine gönderilmişti. Daha önce  akciğer kanserinden Atabay Güveloğlu tarafından kurtulan  yakınları  Melek hanım, ona ünlü Herbalist Atabay Güveloğlu'nu önerdi ve birlikte gittiler Güveloğlu'na.
Blast hücreler %50 idi ve lökositi 30.000 idi. Hastanın 2-3 ay ömrü kaldığını söylüyordu yakınları. Güveloğlu özel bitki özleri karışımı hazırlayarak üç aylık bitkisel ilaçlar verdi.  Fakir olukları biliniyordu, Elif hanımdan bir kuruş ücret de aldırmadı şirketine.
İlk üç ayın sonunda yapılan tetkiklerde Lökosit 10.000 e düşmüştü ve blast hücre, yani kanser hücresi sayısı da sıfırdı..Kanser hücreleri kalmamıştı.
Bu mucize bir sonuç ve kalıcı bir tedavi idi.Aradan üç yıl geçti ve bu ilaçların etkisi ile kemik iliği tekrar kan üretmeye başladığı için tüm kan değerleri normaldir ve hastanın artık  hiç bir sağlık sorunu da yoktur.
Bu vaka gibi Güveloğlu'nun kurtardığı yüzlerce örnek insan vardır.Geri dönüşü olmayan bir iyileşmedir bu...
Elif hanımın telefonu:0544 729 66 90 dır.
Aşağıda, Elif Aktürk, 2007 yılında minnettarlığını belirtmek için Güveloğlu'na gelerek elini öptü.

 


  Elif Aktürk eşi ve kızı ile yeni bir hayata başladı.

   

 
   
GÜVELOĞLU 'NUN BİTKİSEL İLAÇLARI KANSERDE NASIL ETKİ VE BAŞARI SAĞLIYOR?

Güveloğlu'nun kanser tedavisinde uyguladığı yöntem ve kullandırdığı tamamen zararsız ve yan etkisiz, sadece ileri teknolojilerle elde edilmiş, damlalar halinde kullanılan benzersiz bitkisel ilaç sisteminin tedavi özeti şöyledir:

1- Kansere ve tedavilerine yaklaşımda yukarıda da açıklandığı gibi öncelikle şu gerçeği kabul etmek ve buradan işe başlamak gerekir :  Kanser, çeşitli faktörlerin veya insan gen zincirinin etkisi ile ortaya çıkmış, mikrobik vs. olmayan bir sorundur. Vücudun kendi hücre yapısında olan tehlikeli değişikliklerdir. Hücrenin şekil değiştirerek üreme ve gelişme kontrolünden çıkmasıdır.Yani vücudun doğal faaliyetlerinde oluşan anormalliklerdir.Vücudun kendisidir,bir parçasıdır.Bu nedenle kansere "hastalık" demek de yanlıştır.Metabolizmada oluşan bir "Sendrom"dur. Tıpkı "Behçet" hastalığında olduğu gibi, vücudun virüslere vs. karşı korumakla görevli oto ümmin sistemdeki T lenfositlerinin,vücudun bazı dokularındaki dost hücreleri düşman görerek saldırması ve tahribatlar yapması gibi bir durumdur.Kanser vücuda dışarından girmiş,virüs veya bakteri değildir.Belki ilk başında bir virüs veya bakteri tetikleyici bir faktör olmuş olabilir ama kanser oluşmuşsa,bu tümörleşen hücreler vücudun kendi parçasıdır artık.Vücudun kendi ürettiği sorunlar,dıştan,mikroplara karşı kullanılan ilaçlar gibi maddelerle asla yok edilemez.Bunları yok eden madde vücudun kendisini de yok etmek zorundadır ki bu da ölüm demektir... Bu nedenle,kanser tedavilerinde antibiyotik türleri hiç bir yarar sağlamadığı gibi,bu hücreleri zehirlemeye yönelik sürekli kemoterapi tedavileri de,zaten bu yabanileşen hücrelerle savaşan metabolizmayı zehirlemekten başka işe yaramamaktadır.Nitekim işte sonuçlar ortadadır...

2- "Kanser madem ki metabolizmanın bir parçasıdır, o zaman yine metabolizmanın kendisi bu sorunu düzeltmelidir." mantığı galip gelmiştir. Güveloğlu bir teorisyendir. Hastalıklara yaklaşımı çok daha değişiktir. Olaylara yüzeysel bakmayan bir mantıkla araştırma yapar. Metabolizmayı bir bütün olarak ele alır ve vücudun tüm işlevlerini göz önüne getirir.

3- kanser, vücutta, yabanileşen hücrelerle sağlıklı hücreler arasında başlayan bir savaştır. Bu savaşta sağlıklı hücrelerin cephaneye ihtiyacı vardır ve bu cephane de oksijendir.
Vücut üç şeyle beslenir: Oksijen, Su ve Gıda. Ancak Oksijen, diğer ikisinin su ve gıdanın katalizörüdür.
İki Nobel sahibi bilim adamı Dr. Otto Warburg, kendisine Nobel ödülü kazandıran bilimsel çalışmasında bu durumu şöyle belirtmiştir : "Faktör çok olmuş olabilir ama, kanserin tek ve nihai temel nedeni oksijensiz yaşamdır, yani 'anaerobiosis'tir. Normal hücreler yaşamak, çoğalmak ve ilgili görevlerini yapmak için oksijene mutlak gereksinim duyarlar, oysa kanser hücreleri oksijensiz de yaşayabilir. Oksijen eksikliğinde kanser yayılır. Oksijen bağışıklık sistemini güçlendirir, kanser hücreleri ile savaşta vücut en güçlü silahını yaratarak kansere karşı galip gelebilir.”
İşte Güveloğlu'nun başarısında yatan ana gerçek de budur. Uygulattığı tıbbi bitkiler ve özleri bağışıklık sistemini, yani vücudun savunma mekanizmasını binlerce farklı potojene karşı devreye sokmaktadır. Bu da, bakteri, virüs ve tümör hücrelerinin vücuttaki hareket kabiliyetlerini durdurmakta, hatta sıfırlamaktadır. Bu tedavi, vücudu yönlendirerek, her zaman karşılaşmadığı yabancı bir hedefe (bakteri veya virüs) saldırmasını sağlayabiliyor. Vücudu kanserin bir çeşit viral enfeksiyon olduğu yönünde kandırarak bir virüse saldırıp yok ettiği gibi saldırtıyor. Bu da, doğuştan gelen bağışıklık sisteminin harekete geçmesini sağlamakla olmaktadır.
Bütün olay, doğuştan gelen bağışıklık sistemini devreye sokmaktır ve bu sistemi yönetebilmektir.
Doğuştan gelen bağışıklık sistemi olmadan, kazanılmış bağışıklık sistemi ne zaman işe başlaması gerektiğini bilemez. Başka bir deyişle doğuştan olan sistem, savunmayı devreye sokan ana kontrol unsurudur.
Doğuştan gelen bağışıklık sistemi vücudun hem hırsız alarmı, hem de polis gücüdür. Son günlere kadar doktorlar bağışıklık sistemine gereken ilgiyi göstermiyorlardı. Bu yaklaşım 1990’lı yıllarda bağışıklık sisteminin kalbinde yatan "kapıcı" reseptörlerin keşfinden sonra köklü bir şekilde değişti.
Vücut mikropların istilasına uğradığı zaman doğuştan gelen bağışıklık sistemi önce bunların virüs mü yoksa bakteri mi olduğunu araştırır; daha sonra reseptörleri devreye sokar. Reseptörler ise savunmayı yönlendirir.
Güveloğlu'nun teori ve uygulaması olan, kanserin bitkisel ilaçlarla tedavisindeki teorisi ve bu başarının kaynağı özetle; Vücudun bağışıklık sistemine, normalde dost bildiği ve gördüğü için saldırmadığı kanser hücrelerinin birer bakteri ve virüs gibi düşman olduğunu göstererek saldırıp yok etmesi olayıdır, tedavisidir. Bu savaşın ana cephanesi de elbette oksijendir, toksititesi olmayan immünolojik nitelikteki bitki özlerinin kokteylleridir. Bitki özlerinin sağlıklı hücrelere aşırı miktarda oksijen taşıdığı,ilgili bilim adamlarınca da yıllardır bilinmektedir, yazılmaktadır.Eterik özellikteki bitki özleri dokulara bol miktarda oksijen taşırlar.Tüm hormonal ve elektriksel faaliyetleri hızlandıran bazı bitki özleri de bu kokteyller içerisinde yer alarak,bir savaşta tüm ülkenin tüm güçleri ile düşmana saldırması gibi vücudun immünolojik güç ve etkisini maksimum düzeye çıkartarak düşmana saldırmasına ve vücudun galip gelmesine,düşmanı temizlemesine neden olmaktadır.Herbalist Atabay Güveloğlu, Bu teori ve mantıkla 1981 yılında bu sorun için başladığı bitkisel ilaç araştırması sonucunda 1987 yılında bayan bir karaciğer kanseri hastanın tümörlerinin küçülmesini ve daha sonra da kurtulmasını sağlamıştı. Hastanın Adana'daki doktoru olan onkoloji doçenti bayan da Güveloğlu'na hastasının bitkisel ilaçları ile iyileşmeye başlaması üzerine reçetesine aşağıdaki teşekkür mektubunu yazarak hastanın eşi ile göndermiştir.Güveloğlu'nun bu teorisi ve bu teorisine uygun bitkisel ilaçları 20 yılda kanserden yüzlerce hayat kurtarmıştır.

Güveloğlu'nun uyguladığı özel bazı bitki özleri ve tıbbi bitkiler, metabolizmayı bu anormallik karşısında uyararak, bir şekilde bozulan hücresel ve elektriksel kimyasını düzelterek maksimum bir çalışma düzenine sokmakta ve kanser hücrelerinin bölünüp çoğalmasını durdurmaktadır. İkinci aşamasında, iki aydan itibaren lenfositlerin desteksiz kalan tümör hücrelerine saldırarak küçültmesini temin etmektedirler. Bunu bazı bitki özleri, özellikle narenciye kabuklarında bulunan eterik maddeler sağlamaktadır. Bazı kanser türlerinde ise sitotoksik etkiler göstererek metabolizmanın tıpkı bir virüse saldırdığı gibi makrofajlar üreterek kanser hücrelerine saldırmasını temin etmektedirler. İlk iki ayda CA.markırları süratle aşağı çekilmekte, akabindeki aylarda desteksiz kalan tümörler tıbbi tetkiklerle de görüleceği gibi küçülüp belli bir zaman içerisinde tamamen kaybolmaktadırlar. Üstelik bu özel ve doğal kökenli ilaçlar sağlıklı hücrelere zarar vermeden kanser kanser hücrelerini bitirmektedirler.
Bir kısım kanser tümörlerinde ise, bazı bitki özleri Örneğin beyin tümörlerinde, immünolojik ilaçlarının yanında uyguladığı, kayın ağacı kabuklarından elde edilen özle (Betulinik asit) ve ısırgan yapraklarından elde edilen formik asit gibi özler kanser hücrelerini ablukaya alarak oksijensiz bırakıp intihar ederek kaybolmasını sağlamaktadır. Yine bazı kanser türlerinde uygulattığı meyve asitleri (oleum aurantii gibi) kanser hücrelerinin şeklini bozarak virüse benzetmekte ve bu düşmana karşı vücudun özel ürettiği antijenler yanında T lenfositlerinin de kanser hücrelerine saldırmasını ve 4-6 aylık uygulamalar ile yok etmesini sağlamaktadır.Bu gerçek,aşağıdaki elektron mikroskop fotoğraflarında açık ve net olarak görülmektedir.Doğal ilaçların etkileri ile vücudun ürettiği makrofajların kanser hücrelerine saldırmaları ve yok etmeleri
görülmektedir.


 
 

Normal lenfositlerin, dost sanarak saldırmadığı kanser hücrelerine, vücudun, bitkisel ilaçların etkisi ile ürettiği yeni makrofajlar kanser hücrelerini tanıyarak virüse saldırdığı gibi saldırıp anormal hücreleri öldürerek yok etmektedirler.Yukarıda bir kanser hücresine saldırıp onu
yutan bir çöpçü makrofaj izliyoruz. ( elektron
mikroskobik resim)

Özetle, Güveloğlu'nun tedavisinde uygulattığı doğal özler, immünolojik etkileri ile vücudu harekete geçirerek metabolizmanın bu kanser hücrelerine karşı makrofaj antikor üreterek saldırıp yok etmesini sağlamaktadır-lar. Desteksiz kalan tümör hücreleri de 6-8 aylık bir zaman içerisinde erozyona uğrayarak küçülüp kaybolmaktadır.Herbalist Atabay Güveloğlu,bu teorisinin ışığında 1985 den bu yana başlattığı bu uygulamalardan aldığı olumlu sonuçlar ise şu anda dünyanın en başarılı kanser tedavilerini yaptığının birer kanıtıdır...
 

 

İMMÜN (BAĞIŞIKLIK) SİSTEMİNİN KANSER TÜMÖRLERİNİ YOK EDİŞİNİ GÖRMEK İÇİN KAYAN YAZIYI TIKLAYINIZ...

 


Bu kanser tedavi reçeteleri,Güveloğlu tarafından uzun yıllar yılmadan be bilinçli bir şekilde,botanik,tıp ve eczacılık otoriteleri ile birlikte çalışılarak ortaya konulmuş, zararsızlığı bilindiği ve kullanımına Sağlık Bakanlığı tarafından 1985 de izin verildiği için kobaya gerek duyulmadan doğrudan hastalar tarafından 1985 dan bu yana kullanılmış ve halen de kanserde en ileri ilaç yöntemi olarak bilinçli ve kültürlü kesimler tarafından başarı ile uygulanan alternatif konumda tedavi yöntemleridir.Güveloğlu'nun bu alternatif ilaçlarının hastaya olan tedavi etkilerini yine hastaların doktorları takip etmektedirler.

 

Güveloğlu'nun bu tedavi sistemleri ile o yıllardan bu yana,normal hastalıklar yanında,en öldürücü hastalıklardan bile çocuk,büyük,erkek,kadın yüzlerce insan tamamen kurtulmuştur ve ikinci hayatlarını yaşamaktadırlar.Elbette bu kadar insanı ne web sitesine sığdırmak mümkün,ne de tek tek burada teşhir etmenin etik yönü vardır.Bu web sitesini inceleyen insanlar zaten Herbalist Atabay Güveloğlu'nun bu olağan dışı teorisini,ilaçlarını ve başarısının gerçekliğini anlamaktadırlar...

İşte; Atabay Güveloğlu'nun bitkisel kanser reçeteleri ile hayatı kurtulan yüzlerce insandan bir kaç örneğini aşağıda veriyoruzALL LÖSEMİ HASTASI İDİ:
Gencin adı: İhsan Kestek. Şu anda 23 yaşında. Adana'da

Lc Waikiki mağazasında tezgahtar olarak çalışıyor.

İhsan 1989 da henüz 7 yaşında bir çocuktu. Çok kötü şekilde hastalandı. Çukurova Ün.Tıp Fak.Hastanesinde ALL LÖSEMİ tanısı konularak kemoterapilere geçildi. Ancak aylarca hastanede tedavi görmesine karşın KT yanıt vermediği için remisyona bile (geçici iyileşme dönemi) giremedi ve adım adım ölüme yaklaştı. El parmaklarının tüm tırnaklarına kadar döküldü ve doktorlar ailesine hastalarından ümidin kesildiğini ve evlerine götürmelerini söylediler. Bu sırada Hatay'dan lösemili bir çocuk getirdiler. Durumu çok iyi idi. Çocuğun babası, İhsan'ın babasına, çocuğunun da burada yattığını, çok kötü durumda eve çıkardıklarında umutsuzca Herbalist Atabay Güveloğlu'na başvurduklarını ve onun özel bitkisel kanser ilaçları ile çocuğun kurtulduğunu ve buraya kontrole getirdiklerini söyledi.
Bunun üzerine baba çocuğunu hemen eve çıkardı.
İhsan koma halinde idi ve ölü gibiydi. Yemiyor, içmiyor, sürekli uyuyordu. Başında ağlıyorlardı. Birkaç güne kadar öleceği söyleniyordu. Baba acele olarak Güveloğlu'na telefon açarak başvurdu. Güveloğlu "Anlattığınıza göre çocuğunuzun durumu çok ağırmış. Eğer ilaçları içirebilirseniz bir haftada belirli iyileşmeler görülür"dedi. Çiftçi baba 3500 $ ilaç bedelini zorlanarak temin etti. Bitki özleri geldiğinde baba çocuğa zorlanarak içirmeye çalıştı. İçtikten 1 saat sonra yeşil-sarı kusuyordu. Tekrar veriyorlardı. Böylelikle içindeki zehiri boşalttı çocuk. Bir kaç gün sonra kalktı ve aç olduğunu söyledi. Aile sevince boğuldu. İlaçları ikişer aylık iki dönem kullandırdılar. İhsan bu tamamen öldürücü hastalıktan 4 ayda tamamen kurtuldu. Bir kez kontrole götürdüklerinde doktorlar şaşkınlığa uğradılar. Sonra kontrole bile götürmeye gerek görmediler. O günden bu yana sağlıklı yaşıyor. Olay gazetelere yansıdı. Tüm Türkiye'de tanınır oldu... Aradan 16 yıl geçti. Genç yaşta evlendi, iki oğlu oldu ve şimdi Adana'da bir mağazada tezgahtar olarak çalışıyor. En küçük bir sağlık sorunu bulunmuyor.
Güveloğlu'na minnettarlar...

AML LÖSEMİ HASTASI İDİ

Adı: Saadet Şendur- 38 yaşında ev hanımı bir bayan.

Hastalık ve kurtuluş öyküsü:


Saadet hanım, 1993 yılında çok kötü şekilde hastalanmış. Yapılan tetkikler sonucunda AML Lösemi tanısı konularak Cerrahpaşa Tıp Fak. de klasik lösemi tedavileri görmüş ve her lösemi hastasında olduğu gibi ağır, zehirleyici kemoterapi uygulamalarından sonra vücudu iflas etmiş ve bu sözde ilaçlara yanıt veremez olmuş. En çok 5-6 ay ömrü kaldığı söylenmiş.Dul ve iki çocuk annesi olarak maddi ve manevi tamamen çaresiz kalmış.Bu çaresizlik içinde iken İzmit'te bir yakınlarını ALL lösemiden Herbalist Atabay Güveloğlu'nun özel bitkisel ilaçları ile kurtardığını öğrenmiş. Derhal Ankara;ya gelerek Güveloğlu'na başvurup durumunu anlatmış. Güveloğlu Saadet hanımı hem üç gün misafir etmiş, hem de ücretsiz olarak ikişer aylık iki dönem bitkisel ilaçlarını vererek gönderip kullandırmış. İlk aydan itibaren tüm semptomlar kalkmaya başlamış. İki ay sonra durumu stabil (normal) hale gelmiş. 4 ayın sonunda ise bu öldürücü kanser türü tamamıyla ortadan kalkmıştır. O günden itibaren bu gün halen hiç bir sağlık sorunu olmadan yaşıyor. Bir akşam ünlü pop sanatçısı Ozan Orhan' ın bir konserini izlerlerken 13 yıl sonra Saadet hanım Atabay beyi tanıyarak mikrofonu Ozan'ın elinden almış ve özel ilaçları ile hayatını kurtaran Ünlü Herbalist Atabay Güveloğlu'na yüzlerce insan önünde teşekkür etmiştir, sarılmıştır.Güveloğlu "Bu bayan gibi başka yüzlerce hayatını kurtardığım insanı bu başarıma örnek olarak bu gösterebilirim. İnsanlar lösemiden ölmesinler, bana mutlaka başvursunlar." diyor...

Aşağıdaki fotoğrafta Saadet hanım, 1993 de AML Lösemiden özel bitkisel ilaçları ile hayatını kurtaran Herbalist Atabay Güveloğlu'na teşekkür etmek için  bürosuna geldiğinde görülüyor. 2006İMMÜN (BAĞIŞIKLIK) SİSTEMİNİN KANSER TÜMÖRLERİNİ YOK EDİŞİNİ GÖRMEK İÇİN KAYAN YAZIYI TIKLAYINIZ...
PROSTAT KANSERİ İDİ:

Hastanın adı:Hasan Tüfekçi.İstanbul'da kalıyor.

Hastalık ve iyileşme öyküsü:

Hasan beyin ciddi şekilde hastalanması üzerine 2006 yılı başında hastaneye başvurulmuş. Yapılan tetkiklerde PROSTAT KANSERİ tanısı konulmuş. Hasan beyi söylememişler. Ameliyat olması ve arkasından kemoterapi ve radyoterapi yapılması gerektiği söylenmiş. Bu tedavilerin sonunun olmadığını yetkili ağızlardan öğrenen kızı Aynur Tüfekçi çok üzülmüş ve alternatif tedaviler aramaya başlamış. Bu konuda dünya çapinde bir üne sahip olduğunu öğrendiği başarılı Herbalist Atabay Güveloğlu'nu bularak durumu anlatıp bitkisel ilaç istemişler. Güveloğlu prostat kanserini %90 lara varan bir başarı oranı ile, kişiye özel hazırladığı bitki özleri kokteylleri tedavisi şeklinde 6 ayda tedavi ettiğini belirtmiş ve ikişer aylık üç dönem bu terkipleri uygulatmış. Her iki ayda bir yapılan tetkikler iyileşmeyi göstermiş. 6 ayın sonunda kitleler kalmadığı, patoloji tespit edilemediği gibi, prostat kanserinin ölçümü olan PSA sonucu da her sağlıklı erkekte olduğu gibi 0.04 çıkmış... Dünyada benzeri olmayan bir hayat kurtarma, bir kanser tedavisi daha başarı ile gerçekleşmiş.Tüm raporları elimizdedir... Bilim adamlarına ispata hazırdır. Aynur hanım ve ailesi Güveloğlu'na minnettarlıklarını belirtiyorlar.

ÖZEL BİTKİSEL İLAÇLARIMIZI TEMİN İÇİN TIKLAYINIZGÜVELOĞLU BEYİN TÜMÖRLERİNİ %50 BAŞARI ORANI İLE ORTADAN KALDIRACAK ŞEKİLDE BİTKİ ÖZLERİ KOKTEYLLERİ İLE TEDAVİ ETMEKTEDİR İŞTE AŞAĞIDA YÜZLERCE ÖRNEKTEN BİR TANESİ:

BEYİN TÜMÖRÜ VARDI, İKİ AYDA TAMAMEN TEMİZLENDİ

Adı:Yeliz Katip 27 yaşında bayan.
İstanbul'da bir fakülte Hastanesinde memur olarak çalışıyor.
Hastalık ve iyileşme öyküsü:

Yeliz hanım 2005 yılında baş ağrılar,bayılma ve epilepsi benzeri beyinsel bozukluklar meydana gelince zaten çalıştığı hastane bölümü de beyin bölümü olunca hemen hocalarına başvurmuş.
Yapılan tıbbi tetkiklerde beyinde tümör olduğu ve beyin sapına doğru da uzandığı tespit edilmiş. Yeliz hanım da yakınları ve doktorları da şok olmuşlar, çok üzülmüşler. Zira hepsi biliyorlar ki, bu durumun dünyada kalıcı bir tedavisi yoktur. Ömür uzatmaya yönelik operasyon RT vs. palyatif tedavilerle insan bir yıl kadar yaşatılabilmektedir. Nitekim Yeliz hanımı hemen ameliyata almışlar ve tümörü temizledikleri kadar temizlemişler. Akabinde tedaviler yapmışlar ancak 6 ay sonra tümörün aynı yerde ve beyin sapında tekrar ve daha büyük olarak oluştuğunu görmüşler. Profesörler toplanmış ve tekrar ameliyat yapamayacaklarını RT uygulayabileceklerini belirtmişler. Yeliz hanım hemen her gün bu vakalardan kurtulamayıp ölenleri gördüğü için çaresizlik içinde kalmış. Masa arkadaşı Osman bey internetten Herbalist Atabay Güveloğlu'nu bularak Güveloğlu'na raporları fakslamışlar. Telefon açarak durumu anlatmışlar. Olumlu yanıt alınca da Osman bey ile randevu alarak şahsen Mersin'e Güveloğlu'na gelmişler.

Güveloğlu'nun laboratuarında ilk iki aylık bitki özlerini alarak dönmüşler. Yeliz hanım itina ile kullanmaya başlamış. Bir ay sonra ağrıları vs. sorunları ortadan kalkmış. İki ay sonra beyin MR ı çektirdiğinde tüm ekip ve Yeliz hanım şaşkınlık içinde kalmışlar. Beyinde en küçük tümör belirtisi kalmamış, tamamen temizlenmiş olarak görmüşler ve ve doktorlar yeniden durumu rapor etmişler...

Yeliz hanım 17 Mayıs 2006 da minnettarlığını belirtmek  için bebeğini de alarak tekrar Güveloğlu'na geldi ve elini öpüp hayatını kurtardığı için teşekkürler etti...


AKCİĞER KANSERİ İDİ.GÜVELOĞLU 18 YIL ÖNCE HAYATINI KURTARDI...
Adı:Sevgi Sibel Aktürk: Payas-İskenderun-Hatay'da kalıyorlar. Hastalık ve iyileşme öyküsü:  

Küçük Sevgi henüz 4 yaşında iken bu amansız hastalığa yakalandı. İskenderun Demir Çelik Fabrikası yanındaki evlerinde, kirli havanın etkisi ile olduğu sanılan akciğer kanseri hastalığı için Adana ÇÜTF Balcalı Hastanesi çocuk onkoloji servisinde yatırılarak aylarca ve defalarca kemoterapi görmesine karşın durumu her gün kötüye gidiyordu. Burada ümit kesilmiş iken annesi Melek Öztürk, Milliyet Gazetesi'nin birinci sayfasındaki bir haberde Herbalist Atabay Güveloğlu'nun bitki özleri ile kanser tedavisindeki başarısını okuyarak çocuğu hastaneden çıkartıp eve götürdü. Normalde hasta ile görüşmeyen Güveloğlu'na ulaşarak dosyasını gösterip yardım istedi. Güveloğlu'nun hazırlayıp verdiği ileri düzeydeki çalışmaların sonucu olan bitkisel reçeteyi 4 ay kullandırarak diğer kanser hastalarında olduğu gibi,tüm kitlelerin mucize bir şekilde tamamen temizlenmesini sağladı. Kanserden kitle ve hücre bazında kurtulan bu çocuk o günden bu yana hiç bir ilaç ve tedavi görmedi. İki yıl sonra, çocuğun nasıl olup da kurtulduğunu soran gazetecilere hastanedeki doktoru "Bizim tedavimizle iyileşmiş olabilir" deyince gazeteciler "Peki böyle kurtulmuş başka hiç bir hastanız var mı?" dediğinde doktor arkasını dönüp gitti...

Klasik tedavilerle kanserin bu şekilde türleri asla iyileşemez. Çok yeni vakalarda kemoterapinin etkisi ile tamamen temizlenmiş vakalar vardır.Ancak bir genelleme olarak kanserin çaresi yoktur.Tümör ve kanser hücrelerini kemoterapi ile zehirleme veya radyoterapi ile yakma yöntemleri ise ancak hastanın ömrünü belki biraz uzatabilir.Kanserden klasik tedavilerle iyileşerek on yılı doldurmuş örnek bir vaka tıp tarihinde yoktur. Oysa, koma halinde hastaneden çıkartılan bu ümitsiz ama şanslı çocuk, Güveloğlu'nun benzersiz bitkisel ilaçları ile kurtuldu ve şimdi 18 yıl sonra ve 22 yaşında bir genç kız olarak sağlıklı yaşıyor.İlk 6 aydan aydan sonra bitkisel veya kimyasal, hiç bir ilaç kullanmadı.Çünkü tam olarak iyileşip kurtulmuştur. O günden sonra doktora kontrole bile gitmemişlir...
Tüm ailesi çocuklarının hayatını kurtaran Güveloğlu'na minnettar...

Sibel Sevgi'nin Güveloğlu tarafından kurtulmasının
haberi o günlerde Milliyet gazetesinde haber olmuştu.

Resmi tıklayarak büyütebilirsiniz.


İLGİNÇ BİR E-MAİL AŞAĞIDA...
Original Message ----- From: serdar
To:
'Atabay Güveloğlu'
Sent: Tuesday, April 25, 2006 6:48 PM
Subject: NE OLUR CEVAP VERİN..

Sevgili Atabay bey hayırlı akşamlar..
Ben Serdar.... Anakara'dan babamın pankreas rahatsızlığı için 4 aydır ilaçlarınızı kullanıyoruz.. İlk iki ayda tümörler temizlenmişti, hatırladınız mı?
Babamın 2. kontrolleri yapılmak üzere inşallah kontrolden sonra son 2 aylık ilaçlar için başvurucağız..
.

Sevgili Atabay bey benim asıl sizi rahatsız etme sebebim, sayfanızdaki telefonlarımızla ilgili.... Bizi gece gündüz arıyorlar.. ve sizin hakkınızda bilgi almak istiyorlar. Biz elimizden geldiğince konuşuyoruz hatta bir çok hastayı da yönlendirdik size.. fakat son zamanlarda tehdit içeren ve rahatsız edici telefonlar almaya başladık.. orada babamın ve evimizin teli olduğundan babamın da morali bozulmaya başladı.. sizden çoook rica ediyoruz..
Telefonlarımızı lütfen sitenizden kaldıralım...
Çok zor durumda kalmaya başladık dediğim gibi tehdit ve hakarete başvurmaya başladılar, bunun nedenini anlamıyoruz ve çok üzgünüz....
NE OLURSUNUZ YARDIM EDİN VE TELEFON NOMUZU KALDIRIN..
tekrar görüşmek üzere.


BARSAK (REKTUM) KANSERİNDEN KURTARDI:
Adı: Sıdıka Durnacı 55 yaşında emekli memur İstanbul'da kalıyorlar.

Hastalık ve iyileşme öyküsü:
Sıdıka hanıma konulan tanı REKTUM KANSERİ idi. Hemen ameliyat edilecek, anüs iptal olacak, kolostomi torbasını da yaşadığı sürece taşıyacaktı.Ameliyat sonrası KT ve RT uygulanacaktı.Bu vakaların azami yaşam süresi de 3 yıldır. Aile Ceyhan'lı olduğu için hemen, bu bölgede çok tanınan Herbalist Atabay Güveloğlu'na başvurdular. Güveloğlu, ameliyat olmamasını, ceviz büyüklüğündeki bu tümörün 6-8 ayda vereceği bitkisel ilaçları ile kaybolacağını söyledi. Ameliyatı iptal ettiler KT ve RT de olmayıp sadece bu özel bitki özlerini kullanmaya başladılar. 6 ayın sonunda tümör tamamen kaybolup gitti. Kanser markırları da normal oldu.Şu anda hiç bir sağlık sorunu yoktur.Aile Güveloğlu'na minnettar.
Bu tedavi de yine,Güveloğlu'nun yukarıda açıkladığı immünolojik tedavisinin bir ispatı olayıdır.Yakın gelecekte tüm dünya uygulayacaktır.

"Ölüm, acı ve hastalık, insan olmanın birer parçasıdırlar.Kültürler insanlara bu üç sorunla baş etmenin yollarını öğretirler." Dr. Ivan İlich

 

 

---------------------------------------------------------------------------
Ünlü Herbalist Atabay Güveloğlu'nun bitkisel kanser reçeteleri ile hayatı kurtulan yüzlerce insandan bir kaç örnek için tıklayınız

Atabay Güveloğlu'na başvurmak için tıklayınız..

Güveloğlu'na e-mail göndermek için :info@herbalistatabay.com

 

  KANSER NEDİR?

Tıbbi adı "Yengeç" anlamına gelen "Cancer" dir. Tıbbi raporlarda kısaca "Ca." olarak baş harfleri kullanılır.
Öldürücü hastalıkların başında kanser türleri gelmektedir. Tıp, eczacılık, biyoloji ve kimya bilimi, bu güne kadar hiç bir hastalık için, kanser araştırması ve tedavisi kadar uğraş vermemiştir. AİDS mücadelesi bile ikinci sırayı almaktadır. Her yıl dünyada on milyonlarca insan kanser türleri hastalıklardan ölmektedir. Çağdaş yaşamla birlikte ortaya çıkan olumsuz faktörler maalesef kanser türü hastalıkların artmasına neden olmuştur. Hormonlu tarım ürünlerinin artması, yiyeceklere konulan katkı maddelerinin fazlalığı, sigara ve içki tüketiminin artması, radyasyon içeren alet ve makinelerin çoğalması, kimyasal maddelerin günlük yaşantımıza girmesi ve çoğalan dünya nüfusu ile orantılı olarak stresin de baş göstermesi, kanser ve lösemi hastalığının tetikleyici faktörleri olmuştur.

------------------------------
A - Normal hücre bölünmesi, B - Kanserli hücre bölünmesi. 1 - Apoptoz, 2 - Zarar görmüş hücre görülüyor.


 

-KANSER NASIL OLUŞUR ve ZARAR VERİR?

Her dört insandan birisinde, şekil ve yapı değiştirmeye hazır gen hücresi de mevcuttur. Ancak, yukarıda belirtilen, sigara, radyasyon vs. gibi tetikleyici faktörlerden birisinin etkisi ile bu uyuyan gen bölünerek çoğalmaya başlamaktadır. Bu bölünen,yani tıbbi dille "Mitoz" yapan hücreler artık normal değil, birer kanser hücresidirler. Bulunduğu organa ve tetikleyici etken maddenin cinsine göre şekil, canlılık ve yayılma gösteren bu kontrol dışı hücreler, belli bir zaman sonunda bir organda birleşmeye başlayarak büyüyüp "Tümör" dediğimiz yabancı hücre topluluklarını oluştururlar. İnsan vücudunun koruyucu askerleri olan kandaki lenfositler, yani vücudun askerleri, polisleri olan hücreler, metabolizmanın kontrolünden çıkmış olmasına karşın hala normal bir hücrenin temel yapısını taşıyan bu kanser hücrelerine, bir mikroba saldırdıkları ve yok ettikleri gibi saldırarak yok etmemekte veya kontrol altına almamaktadırlar. Yanından geçip gittiği halde, kanser hücrelerini de dost hücre sanmaktadırlar. Kanserin tedavisini zorlaştıran ana neden de işte budur. Asıl koruma ve saldırıyı yapacak olan vücudun kendisi, bu düşmanı dost sanarak dokunmamaktadır. İşte bu serbestlik ve rahatlık içinde gelişip çoğalarak yeni tümörler oluşturan kontrol dışı kanser hücreleri, hem tümörleştiği organı harap ve çalışmaz hale getirmekte, hem de kan ve lenfler yolu ile daha uzaklara giderek başka organlara ulaşıp yerleşmektedirler. Hayatın devamı için gerekli olan önemli organlar, kanser tümörlerinin etkisi ile çalışamaz hale geldiğinde ise ölüm meydana     gelmektedir. Daha açık bir örnekleme yaparsak, kanser olayı, ülkede baş gösteren ve aslında bu ülkenin vatandaşı olan bir kısım isyancı, bölücü ve devlete zararlı eşkiya grubunun terör başlatıp çoğalarak bazı bölgelerde odaklanıp tehlike arz etmeye başlamasıdır. Tıpkı Türkiye Cumhuriyeti Devletimizin başındaki PKK terörü belası gibi bir gelişmedir kanser olayı. Ülkenin kendi vatandaşı olan ama teröristleşen hücreler topluluğu gibi... Kanser hücresi de normal ve sağlıklı vücut hücresi iken, vücudun bazı olumsuz faktörlerle güçsüz duruma düşmesi ile birlikte bir kısım azınlık olan ve genetiğinde kanser taşıyan hücreler vücudun zayıflığından istifade ederek önce gizlice, sonra tahribatlara başlayarak kendisini gösterip vücudu işgal edecek şekilde saldırılara başlıyorlar. Belli yerlerde karakollar oluşturarak karargah kurup tümörleşiyorlar. Vücut içinden kopmuş birer hücre oldukları için tüm vücutça saldırılıp yok edilemiyorlar. İlaç olarak kemoterapi gibi atılan bombalar ise, düşman kadar kendi askerimize de zarar veriyor. Bu savaşta iki taraf da zarar görüyor ama tedavi ve savaş, ancak durdurmaya yönelik bir mücadele aşamasında kalıyor. Yani, harici silahlarla bu savaş tamamen ve hücre bazında temizlik yapılarak kazanılamıyor. Ancak tüm ülke olarak, yani vücudun bağışıklık, ümmin sistemini tümü ile ele alarak güçlü bir şekilde ve en etkin silahlarla seferberlik ilan ederek bu düşmandan kurtulmak, tek kanser hücresi kalmayacak şekilde temizlemek gerekmektedir. Bunu da milli beraberlikle ülkenin tümü, yani ancak vücudun kendisi yapabilir. Yeter ki uyarıp, düşmanı tanıtıp, hareki başlatılsın. Güveloğlu'nun bitki özleri terkiplerinin de yaptığı budur.
    İşte Güveloğlu bu mantıkla hareket ederek reçetelerini geliştirmiş ve aşağıdaki yöntemle bu insanların kanserden kurtulmalarının medikal tedavilerinde bu teorisi ve bitkisel ilaçları ile kanser tedavisinde %50-70 gibi dünyanın en yüksek başarı oranına ulaşmıştır. Bunun ispatı, iyileşen insanlar ve alınan sonuçlardır. Bilim adamlarına her an açıktır.


KANSERİN HİÇ BİR ZAMAN TEK BİR İLACI OLAMAZ.BU TEORİ EŞYANIN TABİATINA AYKIRIDIR.AKSİNİ İDDİA EDENLER KESİNLİKLE ŞARLATANDIRLAR.BUNLARA ASLA İNANMAYINIZ..KANSER TÜM VÜCUDU İLGİLENDİREN BİR VAKADIR.KANSER VÜCUDUN BİR PARÇASIDIR VE ANCAK YİNE KENDİ SAVUNMA MEKANİZMASI BU SORUNU DÜZELTEBİLİR.ALLAH İNSANI YARATIRKEN NE DOKTORLARA NE ECZACILARA NE DE HERBALİSTLERE GÜVENMİŞTİR. VÜCUDUN KENDİ SAVUNMASINI YİNE KENDİSİNE VERMİŞTİR. BİLİM ADAMLARINA DÜŞEN GÖREV, YİNE BİTKİSEL ÖZLERLE HASTA VÜCUDA BİYOLOJİK, İMMÜNOLOJİK DESTEK VERİP ONU UYARMAKTIR.GERİSİNİ VÜCUDUN KENDİSİ HALLEDER.ATABAY GÜVELOĞLU'NUN YAPTIĞI BİTKİSEL İLAÇLARIN ÖZELLİĞİ DE ZATEN BUDUR...

Güveloğlu'na göre, kanserin hiç bir zaman tek bir ilacı bulunamaz. Kanser hücrelerini bir madde ile ilaç gibi vererek (Örneğin kemoterapi) öldürmek demek insanı da öldürmek demektir. Ancak mantıklı ve uygun yöntemlerle ve çok yönlü ilaçlarla kontrol altına alınarak gelişimi durdurulabilir. Serbest hücrelerin, vücudun genetik olarak uyarılması ile özel üreteceği lenfositleri tarafından imha edilerek temizlenmesi sağlanabilir. Nitekim, Güveloğlu'nun yaptığı tedavilerde zaten bunu sağlayarak başarıya ulaşmaktadır. Zira kanser bir gen bozulması hastalığıdır. Vücudun kendisinin bozulan ve kontrolden çıkan bir parçasıdır. Yaratılıştan gelen bu bozukluğun, kötü yaşam koşullarının veya yukarıda belirtilen, sigara, hormon, radyasyon, stres vs. gibi tetikleyici etkileri ile açığa çıkması sonucu oluşur. Bu nedenle bu tür hastalıklara tek bir ilaç bulma çalışmaları, eşyanın tabiatına aykırıdır ve imkansızdır. Bu olay, tıpkı anne-babası yakın akraba olan bir çocuğun özürlü sakat doğması gibi bir gen zinciri bozukluğu olayıdır. Bu çocuğu tedavi etmek demek, onu yeni baştan yaratmak demektir. Bu mümkün olmadığı gibi, ortaya çıkmış bir kanser hücresini harici zehir ve etkenlerle kurutmak da o derece imkansızdır ve elbette mümkün değildir. Pek çok bilim adamı bu gerçeği bilmekte ve kanser araştırma kurumlarının, bu gerçeği göz ardı ederek yaptıkları yanlış ve sonu olmayan, sonuç da vermeyen çalışmalarını gereksiz ve boş bulmaktadırlar.


Her dört insandan birisinde kanser geni bulunmaktadır. Ancak bu geni taşıyan her insan mutlaka kanser hastası olacak demek değildir. Olumsuz şartlar oluştuğunda bu uyuyan hücre uyanarak sorun olmaktadır. Bu kontrol dışı büyüyen ve yayılan hücreleri,vücudun genel durumunu bozmadan, yine vücudun kendisini uyararak savunma sistemini harekete geçiren ve bu kontrol dışı hücrelerin, metabolizmanın savunucusu olan lenfositler tarafından yok edilerek büyük oranda kurtulmak mümkün olmaktadır. Burada uygulanan maddelerin en uygun ve başarılı olanları ise bazı bitkilerin bileşimlerinde bulunmaktadır. onlarca yıllık çalışmalar bunu göstermiştir.Uygun bitki özleri vücuda verildiğinde, 30 günden itibaren kanser hücrelerini tanıyan yeni lenfositler ortaya çıkmaktadır.Bunlar kanser hücrelerini bularak yiyip yok etmeye başlamaktadırlar.Bazı türlerde uyguladığımız bitki özleri ise kanser hücrelerinin etrafını sararak aç ve oksijensiz bırakıp, intihar etmelerine neden olmaktadır.Güveloğlu'nun beyin tümörlerinde uygulattığı, kayın ağacı gövde kabuklarından üretilen 'Betulinik asit' ve ısırgan kökünden elde edilen 'Formik asit' işte bunu sağlamaktadır.Beyindeki kanser hücre türlerinin intihar etmelerine neden olmaktadır.Önemli olan dozudur...

"Gen" ile başlayan ve tetikleyici faktörlerin özelliklerine göre çeşitli özellikler ve değişiklikler arz eden kanser hücrelerinin oluşturduğu hastalıklar için mutlaka bir ilaç değil "İmmünolojik tedavi sistemi" gerekmektedir.Yani vücudun kendisinin bu sorunu çözmesi gereklidir ve bunun için de için gerekli uyarıyı yapmak gerekmektedir.İşte şimdiki bu yanlış yoldaki tedavilerin sonucunda klasik kanser tedavileri kısa sürede ölümle bitmektedir. Güveloğlu'nun ortaya çıkardığı bitki özleri tedavi sistemi ise bu çok yönlü hastalığı yine çok yönlü kontrol altına alarak kanserle bozulan metabolizmanın terazi dengesini yerine getirip hastaların büyük çoğunluğunun ölümden uzaklaşmalarını sağlamaktır.

Şu anda uygulanan tıbbi onkolojik tedavilerle kanserden kurtulmak mümkün değildir.


Her hastalık için hangi bitki özlerinin gerekliliği ise çeşitli bilim adamları tarafından onlarca yıldır araştırılmıştır. Atabay Güveloğlu da, okuduğu yüzlerce bilimsel kitaplardan edindiği bilgiler ve geliştirdiği teoriler yanında, kendi gözlemlerini de ortaya dökerek cinslerini belirlediği özlerden, bu günkü bitki özleri kokteyllerini ve dozlarını oluşturmuştur. Bu uygulamanın olumlu sonucu ve 27 yılda iyileştirdiği binlerce canlı örnekleri ile açıkça ortadadır. ..


BİTKİSEL İLAÇLAR NELERDİR?

Bitkisel ilaçlar denildiğinde hastaların veya yakınlarının aklına maalesef sadece otlar, kökler, yapraklar, çaylar, toz haline getirilip kapsüle konulmuş, hap haline getirilmiş bitkiler, sözde vitaminler, macunlar, kırmızı mantarlar, pekmezler, bitki suları vs. gelmektedir. Bunlar ciddi akut hastalıkları tedavi edici birer bitkisel ilaçlar değildirler.Aktarlar, baharatçılar ve botanik bilgileri ve araştırmaları olmadığı halde aldatıcı olarak kendilerine yine de "Herbalist" (Bitki bilimci) unvanı vermiş bilgisiz, tahsilsiz, sadece çıkar peşinde olan kişiler, hastaları yanıltıyorlar ve bir kaç bitkisel madde veya kitap satacağız diye, hastaya fayda vermek yerine oyalayarak sağlıklarına, büyük paralar alarak da bütçelerine zarar veriyorlar.Aldanmayınız.

Türkiye maalesef son iki yılda şarlatanların pervasızca  cirit attığı bir ülke haline geldi.
Bu konu ile düne kadar hiç bir ilgisi olmayan kişiler bile sanki bir bitki bilimci imiş gibi, herbalistmiş gibi google'ye reklamlar vererek hastaları dolandırmaya çalışıyorlar. Bunlara para ödeyip siz de dolandırılmayınız.Bu konu yıllarca uğraşı gerektiren bir sağlık konusudur. Bu yetersiz ve şarlatan kişiler size ücretsiz olarak bitkisel maddeler verseler bile alıp kullanmayınız. Hasta insanlara öncelikle ilaç değil konuyu bilen kişiler gereklidir. Sonrası kolaydır tedavinin.Konuyu bilen bir uzman, hastalığın ilaçlarını da iyi bilir elbette.
Aynı kesimler Atabay Güveloğlu hakkında akla hayale gelmeyen çamur atma yazıları ile internette sayfalar açarak karalamaya ve hastaları kendilerine çekmeye çalışmaktadırlar.Ancak Güveloğlu 30 yıldan bu yana çalışmaları, benzersiz tedavi sonuçları ve dürüstlüğü ile tanındığından ve kendisine şifa amaçlı olarak başvuran insanlar her şeyi anlayan kültürlü bir kesim olduğundan dolayı bu çamur yazılara itibar etmemektedirler.
Herkese sağlıklar dileğimizle.

                


BAŞA DÖNMEK İÇİN

 
ANA SAYFA